Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC One Mini 2] Jak poprawnie przeprowadzić instalacje CyanogenMod?


remiko500

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pobaw się tym programem : http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/3350-htc-one-mini-2-windroid-universal-android-toolkit-v20-unlock-root-flash/

 

On jest dedykowany dla HTC właśnie, ułatwia życie, iż tak powiem

Potem możemy rozmawiać o CM ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

musisz włączyć telefon w trybie bootloader

podpiąć telefon pok komputer, wprowadzić komende na wyświetlenie klucza bootloadera (? czy jakos tak xd)

potem rejestrujesz sie na htcdev.com czy cos w ten desen wysylasz ten caly klucz i na maila otrzymujesz pliczek którym odblokujesz bootloadera, a potem wgrywasz recovery i system

oczywiście upewnij sie że masz s-off oraz odpowiedni cid jak i radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to widze grubsza misja jak się upewnic czy mam ten s-off? i co to w ogóle jest? jaki cid? i jakie radio? sporo roboty mnie czeka i chyba zostane przy tym zamulonym stocku bo wątpie zebym sobie sam poradził, myślałem że to pójdzie szybko jak na xperii czy szajsungu. Może ktoś ma jakiś poradmik jak to zrobić krok po kroku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

powiem Ci że masz 60% szans że radio i cid będą sie zgadzały a so do s-off...

telefon jest nie brandowany? bądź z innego operatora jak orange?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to na 80% nie masz s-on

odblokwałeś bootloader?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No wiec, zakladam że wyslales klucz bootloadera do htcdev? Bo zaś w mailu otrzymujesz ten pliczek właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak bootloader odblokowany recovery wgrałem roota też niby zrobiłem ale jak próbuje włączyc supersu to wyskakuje że binary su nie zostały zainstalowane o co chodzi? wychodzi na to że roota dalej nie ma?

MEM_UL PVT SHIP S-ON 

HBOOT-3.19.0.0000

RADIO-1.101.1102.19.1017

i nie wiem czy mam odblokowany bootloader tam chyba powinno być S-OFF prosze o pomoc bo juz siły na to nie mam 3 dzień z tym walcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

już po problemie zrobiłem wszystko mam cm ale nie widze różnicy w działaniu nawet powiem ze gorzej działa niż stock... głośniki trzeszczą  nie moge nic otworzyć z karty pamięci, przycina się czasami telefon, jest możliwość powrotu do stocka w łatwy sposób? bootloader mam dalej odblokowany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmmm, najprościej było by jak byś poszukał backup stocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

spróbuj jednak nie gwarantuje że pójdzie bo jest na s-on

pamiętam że by wgrać stocka musisz pobranego wrzucić na pamięć wewnętrzną i zmienić jego nazwe na odpowiednią i przez HBota go wgrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

aa jak masz s-on to wgraj to tak jak w tym tutku z xda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

musisz pobrac odpwiedniego stocka podukt Twojego Cida oraz radia, następnie musisz zablokować booloader i wgrać przez fastboota

hmmm.. poszukaj jakiego fixa pod gps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

skąd mam wiedzieć jaki stock pobrac pod mojego cida? ten z xda nie będzie działać? jak zablokować bootloader? znalazłęm jeszcze taki stock i pobieram go już 

0P8BIMG_M8_MINI_UL_K44_SENSE60_HTC_Europe_2.18.401.3_Radio_1.101.1102.19.1017_10.26.4149.00L_release_402779_combined_signed.zip

 

radio niby takie same jak u mnie powiedz mi prosze co mam zribić pokolei jak sciągne juz ten rom co najpierw zrobić zablokować bootloader? w jaki sposób to zrobić plis help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

powiem Ci że w swoim życiu nabyłem bardzo mało doświadczenia na temat htc (w zasadzie tylko root one x i wgranie more locale 2 xd)

na stronie htc dev, tam gdzie odblokowywałeś bootloader masz napisane jak go zablokować

potem wrzucasz ten stock na pamięć urządzenia i zmieniasz nazwe jego na właściwą nie wiem jaką, i przez HBoota wgrywasz

aczkolwiek może to być zip wgrywany przez custom recovery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie idzie nic zrobić jak próbuje zablokować bootloader to  mam napis relocked security warning i tel nie chce się włączyć ciągle do fastboota sie włącza rusza dopiero jak znów odblokuje bootloader, ten rom co ściągnełem to o kant dupy rozbić nie chce sie rozpakować nie wiem już co robić gdzie tych romów szukać. zostane przy tym cm jak ktoś napisze mi w jaki sposób wrócic do stocka to może wtedy będe znów próbował bo już siły nie mam, Pelikan dzięki za pomoc xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

powiem Ci tak, jakbym miał urządzenie od Tajwańczyków to już bym na pewno stworzył poradnik na powrót do stocka, ale za bardzo czasu nie mam, jeszcze mi sie coś sknociło w PC, postaram się napisać ten poradnik ale nie wiem kiedy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Będe wdzięczny jak napiszesz takowy poradnik i jeszcze jak w nim umieścisz linki to tych wszystkich plików co trzeba sciągnąć do stawiam ci flaszke. ten CM co mam to nie jest taki zły jak by głośniki nie trzeszczały i aparat szybciej działał to bym nawet nie zmieniał na stocka ale jak dla mnie to bardzo uciążliwe usterki jestem minimalistą. będe czekał na ten poradnik z niecierpliwoscią pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmmmm, a weź spróbuj dograć to http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1525226

a co do aparatu polecam Focal albo Google Camera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności