Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[HTC One M7] Czy warto kupić ten telefon?


VAdamV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam okazję kupić telefon HTC One M7 ale znalazłem kilka niezbyt dobrych opinii np

WADY:

- telefon bardzo się nagrzewa przy intensywnym użytkowaniu ( przesyłanie Bluetooth , gry , długie 2-dwu godzinne rozmowy ) i gdy go kupowałem to nie zdawałem sobie sprawy, że aż tak!!!

- Bateria , jeśli kupimy telefon Nowy to bateria wytrzyma koło 1,5 - 2 dni przy normalnym użytkowaniu ( czasami zadzwonimy, jakiegoś sms-sa wyślemy, popatrzymy co na necie i tyle ) , gdy natomiast mamy włączony cały czas internet i będziemy spoglądać na neta bardzo często + normalne użytkowanie wieczorem musimy naładować bo inaczej rano tel. będzie wyłączony. Uwaga !!! Bateria w tym telefonie ładuje się do 3 godz tak więc bardzo długo. Moja bateria po 1,5 rocznym użytkowaniu zaczęła wariować ( zejście z 30 % do 1 % zajmowało jej 15 minut ) a czasami mnie już oszczędzała i tel. wyłączył się już kiedy chciał. PO PROSTU SZALEŃSTWO !!!

- aparat w tym telefonie pozostawia wiele do życzenia. Gdy jest dobre światło zrobi zdjęcie. a gdy jest już ciemno to nie oczekujcie nic bo nawet lampa błyskowa nie pomoże. Ogólnie bardzo kiepsko jak na tel. za tyle pieniędzy!!!

- Ładna i solidna obudowa jest na tyle śliska że tel. lata gdzie chce i kiedy chce jak nie używasz pokrowca. Mi spadł 5 razy na beton i w końcu się wykończył ( tzn. delikatnie obił ale wyświetlacz zaczął wariować chodź muszę przyznać, że był bardzo wytrzymały.

- nakładka blinkfeed ściąga z neta co chce i nie można jej wyłączyć.

- mało dostępny serwis HtC

- części na wymianę bardzo drogie, ( wymiana wyświetlacza 430 zł, a bateria 100 zł )

To by było na tyle głównych wad.

Jest to kopia opinii jednego z urzytkownikow.

Dla tego pytam czy to normalne w htc one m7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie potrafi korzystać z telefonu to nic dziwnego że się rozwaliło. Miałem używałem fakt pierwsza seria miała problemy z pewnymi elementami wysłałem na gwarancje wymienili co potrzeba. Polecam kupić z gwarancją :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc obalamy mity :D :

1- To inne telefon się nie grzeją przy INTENSYWNYM użytkowaniu ?!

2- Baterie w każdym smartfonie nie trzymają zbyt długo - sorry taki mamy klimat, ja swój ładuję co noc.

3- tutaj rzeczywiście, ogólnie aparaty w różnych HTC nie należą do najlepszych, zazwyczaj są zadowalające, ale wszystko zależy od oczekiwań

4- Tutaj może coś być na rzeczy, gdy się popatrzy na używane HTC one wystawione na sprzedaż to wszystkie są okropnie poobijane, ale to co najważniejsze czyli wyświetlacze są całe co jest rzadkością w innych telefonach. Telefon 5 razy upadł na BETON ?! ja daję 9/10 za wytrzymałość :D

5- Tutaj wystarczy wyłączyć odpowiednie rzeczy w opcjach i już będzie ściągało tylko to co my chcemy.... ogólnie blinkfeed fajna sprawa, szkoda tylko, że nie w każdym HTC Sense da się go całkowicie wyłączyć

6- Ja wysyłałem mojego HTC do serwisu poprzez salon Plus'a. Telefon wrócił po tygodniu, napisali, że coś tam wymienili ale tak na prawdę stan techniczny bez zmian, odesłałem jeszcze raz, znowu wrócił po tygodniu tym razem wszystko elegancko naprawione, działa do dziś. Ogólnie 2 tygodnie to chyba całkiem niezły wynik

7- Zerknij na byle hurtownie z częściami GSM i sam porównaj. 

Warto wspomnieć, że telefon ten był przez jakiś czas uważany za nienaprawialny, teraz są niby filmik z naprawy, wszystko do własnej analizy. Popieram kolegę wyżej, jeśli jest jeszcze z gwarancją to świetna sprawa.

A  co to za okazja jeśli można spytać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One za 500 zł, jeżeli jest sprawny w 100% to nic tylko brać.

Aparat nie jest dosyć dobry, mógłby być lepszy ;). Co do nagrzewania się, to naprawdę muszę go dobrze "przycisnąć" wtedy coś temperatura podskoczy, jak w każdym smartphone'ie ;). Reszta bez zastrzeżeń + sam wygląd :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seelvinho no chyba że masz smartfona z Tegrą na pokładzie ;)

hmm jeśli masz pewność że to nie podróba i jest sprawny w 100% to bierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności