Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 1

[LG L5 II E460] Telefon nie chce się uruchomić


ale123

Pytanie

Witam!

 

Od 3 dni dręczy mnie problem, ponieważ po wciśnięciu przycisku power system normalnie się uruchamia ale potem staje na logo lg i potrafi tam stać cały dzień mimo że po tym czasie nie wjedzie do systemu. Zaczęło się to dziać na początku maja, kiedy telefon zaczął nagle zatrzymywać procesy w telefonie mimo, że przedtem tego nigdy nie zrobił przez ponad 1 rok użytkowania. dalej dochodziło do strasznie długiego ładowania systemu tak że czasem trzeba było 5 razy włączyć żeby doszedł do ekranu blokady.Potem zrobiłem mu reset do fabrycznych ustawień i wgrałem kilka niezbędnych aplikacji i zaczęło się dziać to samo, problem z włączaniem był nadal i 3 dni temu po próbie restaru syystem zatrzymuje się na logu lg.

 

 

Telefon nie jest odblokowany, ma androida od lg niestety nie wiem jaka wersja jest po przywróceniu do ustawień fabrycznych.

Apki które wtedy zainstalowałem to: Facebook, Mesenger, Spotify, Onedrive, Outlook, widżet IMGW, Ceneo itp.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

tak tylko bez powera,

podł telefon pod usb i wciskasz te klawisze

ew zrob hard reset vol-down i power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W dziale w LG G2 mini też znajdziesz instrukcję. Tylko wpychasz inne pliki. A metoda jest podobna.

ZAWSZE po wgraniu firmware wykonuj Wipe systemu.

 

Telefon czasem nie miał styczności z cieczą?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra, znalazłem ten poradnik. Co do pytania czy miał styczność z cieczą to zależy. Pod obudową nie miał nigdy wody jedynie na ekranie podczas deszczu a tak to nigdzie nie wpadał do kałuży itd.

 

Telefon musi wejść do systemu czy już go nie męczyć? Bo trochę może potrwać jeśli w ogóle wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

przy flashowaniu systemu stockowego wystarczy tryb download

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności