Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG G2 Mini] Brak możliwości wgrania recovery po odblokowaniu bootloadera


Bakuku

Pytanie

Witam, moim problemem jest takie literki napisy czy co to jest. Pojawia się to kiedy chce przejść w tryb recovery :P

Dzieje się to odkąd próbowałem odblokować bootloader-a . Odblokowywałem według poradnika zapieszczonego na tym forum

nie wiem co oznacza tan szyfry. Liczyłem że bl został dobrze odblokowany i próbowałem wgrać twrp bez skutecznie 

 

Czy ktoś wie jak mógłbym to naprawić i wgrać twrp 

post-49234-0-44253600-1432058515_thumb.j

post-49234-0-18064900-1432058522_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To nie wygląda jak tryb recovery, jak masz roota to możesz pobrać aplikacje TWRP Manager i poprzez nią wgrać TWRP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Żadne błędy nie wyskakiwały tobie? Spróbuj jeszcze raz na podstawie tego poradnika http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/3621-lg-g2-mini-odblokowanie-bootloadera/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W LG problem stanowi :

a) wersja systemu
B) wersja oprogramowania
c) częste zmiany w bootloaderach 
d) lepsze zabezpieczenia

 

To takie granie w totka, dlatego nie lubię pod tym względem LG. Sony też próbuje utrudniać użytkownikom rooty etc. ale nie jest to tak męczące jak w tych modelach. Ostatnio stosowałem 3 różne metody aby wgrać firmware, więc musisz sam dedukować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie powiem tak żeby naprawić ten bład wystarczy pobrać kdz (stock rom) tylko nie najnowszy tylko starszy jakiś , np ja pobierałem z tąd "http://[link nie zgodny z regulaminem]/topic/179758-firmware-g2-mini-d620r-poland-only/"

 

i po rotowaniu i odblokowaniu bl i wgraniu twrp stwierdzam że wszystko działa tak jak należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja próbowałem na KK i także miałem problem z wgraniem recovery,twrp aż mi całkiem usunęło dane (factory reset) w tym przypadku robilem programem flashify,a jak wcześniej chciałem przez terminal to miałem jak w 1 poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności