Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG 4X HD] Zjada baterie na śniadanie - Jak przedłużyć żywotność baterii?


Dakkar Fezboul

Pytanie

Hej. Mam problem z baterią w tym telefonie. Przywróciłem go do ustawień fabrycznych, zablokowałem GPSa, a mimo to zjada baterie w zastraszającym tempie (strach pomyśleć co będzie jak zainstaluje jakiekolwiek aplikacje). Co jest z nim nie tak? Próbowałem nawet wyłączyć całkowicie synchronizacje z google i widżgetem pogody ale to nic nie daje. Zastanawiam się, czy instalacja nowszego systemu mogłaby w czymś pomóc? (..ale na razie nie mogę połapać się w Waszych poradnikach i obawiam się, że potrzebowałbym, żeby ktoś poprowadził mnie za rączkę).

 

Ps. Tel sprawia wrażenie jakby w ogóle nie przechodził w stan uśpienia, a jednocześnie obserwując obciążenie procesora, najczęściej działa przy najniższym taktowaniu (czyli jednak śpi). O co w tym chodzi?

Pss. Bluetooth'a miałem włączonego tylko na potrzeby przesłania tych screenów na komputer.

post-24515-0-33751300-1431906269_thumb.p

post-24515-0-40319300-1431906271_thumb.p

post-24515-0-11361700-1431906274_thumb.p

post-24515-0-12430400-1431906278_thumb.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Serdeczne dzięki dla @Pelikan. Nie tylko za pomoc przy aktualizacji systemu ale także odblokowanie telefonu po nieumyślnym bootloopie :-) Miał cierpliwość 3 godziny ze mną siedzieć i tłumaczyć co po kolei zrobić. Należy mu się wielkie piwo, jak nic. Jeśli są na tym forum jakieś odznaczenia to apeluje do administracji, o przydzielenie go temu użytkownikowi, za pomoc i cierpliwość ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Internet, internet... Inteeeerneeeet

Ci zżera baterie

/edit polecam to http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4719-40-jak-odlagowa%C4%87-swojego-androida/

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jeśli chcesz sie bawić w niepotrzebne flashowanie to prosze tu masz tutka http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4646-wszystkie-lg-lg-flashtool/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

bo internet mobilny+ekran= mega zjadanie bateri

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aaa dotego wlicz umiejscowienie anten, czyli zasieg, btw wgrywales iodiaka? Czy jakis inny kernel pod oc?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie. Dopiero co dostalem ten telefon. Przywróciłem go do ustawień fabrycznych i zainstalowałem jedynie aplikacje do monitorowania baterii. Działa na androidzie 4.1.2

 

@PeliKan, szczerze mówiąc trochę ciężko mi się połapać w tej terminologii. Mogłbym Cię złapać gdzieś na priv/gg/jakimkolwiek komunikatorze, żeby krok po kroku przejść przez proces instalacji nowego systemu? Nie znam się na tym ale myślę, że na nowym systemie problem z baterią może już nie występować, a nawet jeśli, to na zrootowanym systemie będzie łatwiej ten problem usunąć. Byłbym Ci bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Dakkar Fezboul wszystko jest na forum :) stocki znajdzies googlujac lg firmwares

A jak wgrac stocka masz w poscie wyzej badz w sygnaturce (ten tut o lg flashtool)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stock z ang standardowe

Czyli to system od producenta... Tzn taki jaki byl po kupieniu urzadzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności