Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L7 II P710] Jak naprawić Bootloop/Softbrick?


Gamerovskyy

Pytanie

Witam, wczoraj zachciało mi się zainstalowania systemu miui v5 na telefonie LG L7 II p710 lecz pobrałem 2 pliki, jeden przypadkowo na telefon pierwszej generacji P700 i przypadkowo zainstalowałem rom na ten telefon (wcześniej mialem CM11) i po restarcie miałem mrugające białe kreski, napisałem do innego forum i próbowałem flashtoolem zainstalować stocka, flashtool za każdym razem sie crashuje tak jak w tym poście (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2396761). Ogólnie gdy podłączam telefon do komputera to komputer daje znać, że coś zostało podłączone. Po próbie zainstalowania stocka linie zrobiły się niebieskie jak wyżej w linku.  Da się go jeszcze jakoś uratować ewentualnie jeżeli sam tego nie dam rady naprawić to może ktoś się orientuje ile kosztuje takowa naprawa w serwisie?

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam!


https://www.youtube.com/watch?v=06Puem0keqQ Tak to wygląda jak próbuję flashować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

użyj LG Flashtoola z mojej sygnaturki, ten był jest i będzie co pokazałeś na YT żałosnym dodatkiuem gui dla kdz'ta

jeśli probrlem będzie nadal z tęczą wyciągnij baterie na jakiś czas flashowania, w zwyklym kdz'ku sie wkladalo jak dawalo lparam 11,12 itd czy cos takiego


/edit

tu masz link do tego LG FLashtoola

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. Mój problem polega na tym, że po nieudanej próbie zmiany roma telefon jest zawieszony na logo LG. Czy jest szansa żeby go odratować? Inne romy nie nie chcą się wgrać i wyskakuje błąd "upgrade error wparam 100 lparam 64".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@nadman w poście wyżej masz link do poradnika, który pomoże ci z Twoim problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sposób z poradnika nie działa. Po pierwsze przy menadżerze urządzeń mam tylko LGE AndroidNet USB Serial Port, początkowo próbowałem z tym to wychodzi mi po naciśnięciu strzałki error "Input file is corrupted!! CRC Checksom of TOT is not matched!!" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmmm... spróbuj z innego lg flashtoola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm... Zreinstalujcie stery, nastepnie uruchom ponownie pc potem wl tryb download i sproboj z lg flashtoolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@nadman a jaki dokladnie masz error? Moze niewlasciwy stock wgrywasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@nadman wyjmij baterie na 5 minut, poczym ponow procedure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czegoś brakuje ci w systemie. Jakiegoś składnika związanym ze sterownikiem. Pociesze cię, bo sporo ludzi ma problem z tymi komunikatami.. ale rożnymi

 

tu ktoś pisze np o twoim problemie (przejedź po postach) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=883314&page=11

 

tu jedynie widzę nadzieje: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=883314

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

metoda z postu powyżej niestety również nie pomogła... nie wiem czy można coś zrobić z tym tel


telefon po wielu próbach został przywrócony do życia, pomogło wgranie innego softu a potem kolejnego bez wlączania tryby emergency mode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności