Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Aplikacja galerii z HTC Desire Z


wertjacek

Rekomendowane odpowiedzi

nie,to na bank nie była stockowa.O HTC aplikacjach pomyslałem w pierwszej kolejności :)

 

Edit

 

apropo wyciągania apek.Kurde nie robiłem tego ale widziałem w google że niektórzy wyciagaja apki z /data/app lub /system/app,ale tez widzialem apki spakowane w folderach - /system/ /lib/ /share itd... i to wg mnie były apki poinstalowane i ktos powyciągał te foldery gdzie sie apka wypakowala.

i tu pytanie,czy taka wyciągnieta sama apka z /data/app jest nazwijmy to apką pełnowartościową? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z partycji /data to pełnowartościowa aplikacja, tylko po co? Na partycji /data masz swoje zainstalowane preinstalowane apki powinny byc w /preload badz /system/app badz /system/priv-app ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam o rózne foldery bo chyba tak na 10% w domu gdzies mam backup systemu z Desire Z i jeżeli to była doinstalowywana przeze mnie apka to według mnie powinna byc "w moim" folderze czyli /data/app.

Zreszta dokonczymy rozmowe pod wieczór,bo teraz to troche gdybanie,tamta apka dotyczy wykopalisk - androida 2.3.5 jak pamietam i ciekaw sam jestem czy da sie zainstalować na 5.1.1

 

 

Temat do zamknięcia

nawet jak bym go znalazł to się nie odpali na andku 5.1,zbyt stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności