Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Ace] Błąd w logowaniu do konta google


Download98

Pytanie

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Daj ss z speedtesta, jakie masz polaczenie z netem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ping masz strasznie wysoki, może to poprzez ping :/

sprawdź na pakiecie internetowym, jak nie masz to zainwestuj 5taka na starter od tmobile z 1gb netem na start ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmmm... Modyfikowales cos w romie? Jaki masz ping na pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra, problem rozwiązany, za którymś razem się zarejestrowałem. Teraz nieco większy problem. Otóż mój Android Market wygląda tak: post-59936-0-79182800-1430995922.png gier i aplikacji jest w ogóle bardzo mało, jednak jeśli już coś znajdę i pobiorę pojawia się coś takiego: post-59936-0-07874200-1430995986.png , lub jest napisane, że za mało pamięci, mimo, że pamięć wygląda tak: post-59936-0-43288000-1430996021.png . Nie mam już do tego głowy. Jakieś pomysły ? Próbowałem również pobierać ze Sklepu Play, ale też było napisane, że za mało pamięci. Proszę o pomoc, ponieważ chciałbym korzystać z Marketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm... Pobierz na pc jakas apke do sprawdzania pamieci i sideloaduj na telefon, potem napisz ile miejsca wolnego masz na partycji /data ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, już wszystko wiem... Gdy tylko połączę się z Internetem, wejdę w Android Market, to już instaluje się Sklep Play + Usługi Google Play i to mi zżera pamięć :/ Jest jakaś możliwość, aby gry i aplikacje pobierały się na kardę SD ? Tj. ustawić kartę pamięci jako "domyślną" czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności