Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Oneplus One] Wyświetlanie kontaktów w CyanogenMod


rufusowo

Pytanie

Cześć, kilka dni temu zainstalowałem aktualizację CM do wersji 12.0 i od tego czasu mam problem z wyświetlaniem kontaktów. Na liście widnieją wszystkie moje kontakty, łącznie z tymi z konta google, łącznie jakieś 800 pozycji, a chciałbym widzieć tylko kontakty zapisane w pamięci telefonu. Nie potrafię tego odpowiednio ustawić. Problem rozwiązało usunięcie konta google, ale to nie jest najlepsze rozwiązanie :) Prosiłbym was o pomoc i dziękuję za poświęcony czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie mam na SIM. Mogę je skopiować na SIM, ale nigdzie nie widzę opcji wyświetlania kontaktów tylko z karty SIM. w menu kontakty->wszystkie->kontakty do wyświetlenia mam do wyboru tylko WhatsApp i Google. Mogę usuwać kontakty pojedyńczo, ale mimo wszystko chciałbym je mieć w książce adresowej na gmailu, tym bardziej że to tylko adresy e-mail. Macie jakiś pomysł? Może grupy? oznaczanie gwiazdką (starred)? Nie mam pomysłu... Najprościej by było, gdybym mógł odfiltrować kontakty z kont i widzieć tylko te z telefonu, ale nigdzie nie widzę takiej opcji. Od biedy mogę usunąć konto google, ale wtedy mam problemy w aplikacjach, które są z google połączone.

Jeśli macie jakiś pomysł albo nawet link do dobrego poradnika dot. CyanogenMod, to byłbym bardzo wdzięczny za udzielenie pomocy w tej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmmm... na dzień dzisiejszy widzę 2 opcje

1 to utwórz grupy, jedną zrób do maili/niechcianych a drugą zrób do nr użytkowych, po czym pododawaj potrzebne do 2 grupy i nie potrz do 1 grupy, chociaz jak dodasz potrzebne do grupy i zrobisz by wyświetlało Ci tą tylko grupe ;)


PS: a 2gie wyjście to wykasowanie ręcznie ;) pamiętam przez ''kochane'' synchronizacje google mialem 800 kontaktow, z 30 mam mialem xDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności