Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG Optimus 4X HD P880] Problem z żywotnością baterii


wojto45

Pytanie

Witam . Mam problem z Lg P880 . Jest na systemie 4.0.3 , v10H . Otóż jest problem z baterią . Odkupiłem telefon używany w stanie idealnym z jednym mankamentem , baterią . Trzymała dość krótko. Wystarczył internet przez 1,5h by go rozładować . Więc kupiłem nową , firmy Maxximus 2400mAH do Lg L9 (pasuje). Według instrukcji , rozładowałem do samoistnego wyłączenia i podłączyłem na 12h. O moje zdziwienie po naładowaniu i włączeniu telefonu pokazało mi 97% i bateria ucieka w dość szybkim tempie . Przy 15 min internetu i ok 10 min bezsensownego używania spadło do 80% . Czy bateria będzie trzymać jak jak powinna dopiero po 3 cyklach formowania , czy jest coś nie tak z telefonem? Pozdrawiam . :)

post-58720-0-53415900-1430205977_thumb.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Spróbuj zmienić system, ale raczej nie to.

Miałem identycznie w galaxy s3.

U mnie najpierw kupiłem też baterię, lecz bez zmian. Później wymieniłem gniazdo usb, bo też mogło być przyczyną, lecz też bez zmian,  a później układ zasilania cały.

To drugie to ciężka robota i dosyć kosztowna, ale to było to.

Najprawdopodobniej układ zasilania u Ciebie też.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możliwe .. Jak robię coś , nawet pod ładowarką to wyskakuje mi że , jest za słabe napięcie i ładuje powoli lub nawet spada . O.o . Ile kosztowała Cię ta naprawa układu?

A może to wina ładowarki , choć nie wiem . Jest oryginalna od tabletu LG i tak czasami się pokazuje , a na Power Banku ładuje bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ten lg tak ma z tym ladowaniem slabym napieciem, polecam update do v20b i wgranie cyanogenmoda i kalibracje bateri oraz skorzystanie z naszego poradnika odnosnie bateri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poczekasz 10min? Obiad jem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po 1 zaaktualizuj oprogramowanie do v20a/b poprzez kdz

Potem skorzystaj z tego poradnika

forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/804-lg-optimus-4x-hd-p880-root-i-instalacja-cyanogenmod/

Zrootuj wg niego, odblokuj bootloader, potem pobierz aplikacje twrp manager z google play, sflashuj te recovery (twrp manager/zainstaluj recovery, badz cos w ten desen) wgraj rom, opcjonalnie gaapsy, potem kalibrujesz baterie , gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Prosze :) cm'a znajdziesz na

pobierz.cyanogenmod.pl

lub

get.cm

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności