Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S5] CyanogenMod 12 problem z kamerą


Hubert J_22408

Pytanie

WItam

 

Problem dotyczy kamery w moim Galaxy S5 Sm-900F. Mam zainstalowanego CM12  obecnie cm-12-20150410-NIGHTLY-klte, i mam problem z kamerą jakiego wcześniej nie było.

 

Po 1, aplikacja domyślna kamery mi się nie uruchamia, więc zainstalowałem OpenCamera i ta mi się uruchamia ale zawiesza się jak probóję uruchomić kamerę przednia (tą na ekranie). Jest to dość irytujące tym bardziej że telefon kupiłem z myślą o dobrych zdjęciach ... a tu ani stabilności ani dobrych zdjęć i powoli zaczynam żałować ze nie wziąłem iphona :/

 

Po 2 Nawet jak jak na wczesniejszych aktualizacjach aplikacja kamery ta czy inna działała to praca autofcusa to była jakaś ( i nadal jest) porażka. Musi on mieć tak dobre warunki oświetleniowe by sam wylapał ostrość (na środku ekranu bo już na bokach sobie nie radzi... a orginalny soft samsunga sobie radził), że te zdjęcie by wyszlo dobre nawet jak bym je jakimś badziewiem robil.

 

Czy jest szansa na poleszenie stabilnosci dzialania aplikacji do kamer i jakości zdjęc, działania autofocusa i możliwości zapisywania od razu na kartę?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak będę już w donu to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

"powoli zaczynam żałować ze nie wziąłem iphona :/"

Co? A czy na ip sa cyanogenmody? Masz wersje nightly czyli niestabilna, zglos ten bug w cm bug reporter a w nastepnym nightly powinno być poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No ale działało a teraz nie działa. Dobrze a możesz mi podpowiedzieć jak to zgłosić? Szukałem tego CM bug reportera ale chyba coś źle robię bo w ustawieniach go nie ma nawet jak wyszukuję po słowach... może to trywialne pytanie ale on jest w tel? czy to się przez www zgłasza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm wgrałem najnowszy update i chyba tam problem został rozwiązany bo apka dziala... ale na przyszłość abym wiedział: To do jakiego projektu te bugi wprowadzać? Nie znalazłem tam nic co mowiło by mi że dotyczyc to CM. Wszedlem w listę pojektów i który projekt odpowiada za bugi w CM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Będąc zalogowanym wejdz tam

https://jira.cyanogenmod.org/secure/CreateIssue!default.jspa

I troche ang sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności