Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S5] Cichy dźwięk w aplikacji Youtube na Cyanogenmod M12, update, autofocus


Hubert J_22408

Pytanie

Witam

 

Mam Galaxy S5 SM-900F i problem z aplikacja Youtube na Cyanogenmod M12. Po mimo że dźwięk (systemowy ... jest ustawiony na maxa), odwatrzane tam materiały ledwo słuchać... a wiem że tel ma zdecydowanie mocniejszy głośnik. Mam też Galaxy S4 na Cyanogenmod M11 i Głośność jest tam dwa razy lepsza.

 

Jest jeszcze kwestia zdjęć ... podobno Galaxy S5 ma lepszy aparat od S4 a odnosze wrażenie że lepsze zdjęcia robił ten S4 ... w każdym razie autofocus lepiej działał i też nie wiem czy to kwestia samego aparatu czy OS ?

 

Trzecia sprawa kwestia updatów... w CM 11 ściągałem przez CMupdateter (nigtly) i instalowałem przez CMupdater... w CM12 muszę sciągać przez CMupdater ... potem zgrywać na SD i instalować przez CWM po restarcie bo po mimo że w CMupdater pokazuje mi się po ściągnięciu aktualizuj i teoretycznie to robi to po restarcie dalej mam stary rom.

 

Proszę o jakieś sugestie. Może czegoś nie dograłem 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie, nie dalem linku, wgraj sb xposed i wyszukac via xposed ten modol, bd jutro, idę spać, bo na 7 praca xd

Szczerze nie bardzo wiem o czym do mnie piszesz... nie wiem co to za moduł ten xposed... szukałem w necie ale znalazłem jakies Gui xposed i jakieś inne dodatki ale one raczej nic wspólnego z dźwiękiem nie miały. Specem od androida nie jestem... umiem wgrać CWR i TWRP i ROM no i jakieś moduł w zip-ie ale to tyle.

Problem częściowo został rozwiązany... z updatami głośnośc dzwonka alarmu polepszyła się, głośnośc aplikacji youtube... może trochę ale jest to na tyle znikome że w porównaniu z cyanogenmod 11 jaki miałem na S4 to twierdzę że dalej jest cicho. Temat kwalifikuje do zamknięcia. Uważam że problem rozwiążą przyszłe updaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1.Zobacz czy dźwięk multimedi nie jest lekko przyciszony

2.Raczej OS'u cm12 to swierzy system, nawet na Oppo Find gdzie Cyanogenmod jest domyślnym OS'em są bugi

3.Coś z Recovery nie halo raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1.Zobacz czy dźwięk multimedi nie jest lekko przyciszony


Ad 1: jest na maxa 


2.Raczej OS'u cm12 to swierzy system, nawet na Oppo Find gdzie Cyanogenmod jest domyślnym OS'em są bugi


Ad 2: możliwe ... będę się przyglądał updatom


3.Coś z Recovery nie halo raczej


Ad 3: Dzięki za sugestię ... przyjrzę się tematowi a jakie recovery polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

osobiście to najnowsze TWRP, aczkolwiek to zależy od dewelopera jak przeportuje dane recovery pod urządzenie, mg Ci podać przykład że cwm w starszej wersji na LG P880 domyślnie odczytywało nazwe telefonu na ''x3'' a najnowsze już normalnie


i był problem z wgrywaniem romów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok ... ale akurat recovery to mój najmniejszy problem ... najgorszy to siła dźwięku. Okazuje się że dźwięk budzika również jest cichy po mimo że wszystko zwiększyłem na maxa. Może muszę dograć jakieś sterowniki Samsunga? Jeśli tak proszę instrukcje jakie i jak :/ Nawet pozbyłem się etui, bo myślałem że to tłumi ale nie. Jest cichy i tyle co przekłada się na wszystkie dźwięki z głośnika zewn. Ten w słuchawce jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zgłoś bug przez cm bug reporter, myślę że to bug,

tu masz link na moda na Głośniejszy dźwięk http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2729652

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak jak wgrywasz nowy rom, bez Wipe Data/Factory Reset ;)

a cm bug reporter masz w opcjach programistycznych bodajrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oki

Wgrałem nowy ROM nightly i ten mod jaki mi podałeś, budzik jest głośniejszy ale  multimedia z aplikacji youtube dalej ledwo ledwo. Tego CM bug updatere za Chiny nie mogłem znaleźć a co do TWRP to mogę to zainstalować przez ODIN mając już zainstalowny CWR (Recovery)? I ostatnie chyba pytanie... pod linkiem http://www.teamandroid.com/2014/04/13/install-twrp-27-recovery-galaxy-s5-g900f-g900h-tutorial/znalazłem info że powinienem miec zainstalowane sterowniki do Galaxy S5 te od Samsunga. Zalecasz to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej tak, możesz wgrywac, co do sterow.. Hmm.. Wgraj jak chcesz, albo wgraj kiesa i on bd mial stery w nim, w kazdym razie nie zaszkodzi Ci wgrac oficjalne stery

Hmmm, teraz tak sb przypomnialem, jest modół do xposed na zwiekszanie głośności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej tak, możesz wgrywac, co do sterow.. Hmm.. Wgraj jak chcesz, albo wgraj kiesa i on bd mial stery w nim, w kazdym razie nie zaszkodzi Ci wgrac oficjalne stery

Hmmm, teraz tak sb przypomnialem, jest modół do xposed na zwiekszanie głośności

No ale ten mod do xposed to nie jest ten do jakiego mi link dałeś ? Spróbuje wgrać te stery Samsunga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie, nie dalem linku, wgraj sb xposed i wyszukac via xposed ten modol, bd jutro, idę spać, bo na 7 praca xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności