Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L7II P710][Cyanogenmod11Unofficial] Jak usunąć aplikacje które nie mają przycisku odinstaluj?


dre4merOn

Pytanie

Jak usunąć aplikacje które nie mają przycisku odinstaluj? Mam roota na LG L7 II P710 Cyanogenmod 11 nie oficjalny. Czy jest jakiś sprawdzony sposób na tę chwilę? Nie chcę ich wyłączyć tylko usunąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wgraj sb jakąś aplikacje pokroju root explorer, nadaj prawa roota, wejdź w /system/app i kasuj, tylko uważaj

ew masz tu prostszy sposób tu masz link do apki

Usuwanie Aplikacji Systemowych :P


Jeśli pomogłem to wiesz co robić ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem co robić jasne hehe nie jestem cebula :D

 

 Hmm a jeszcze może zna ktoś jakąś stronkę na której były by apki wypisane które można bezpiecznie usunąć? Kiedyś znalazłem na innym forum ale nie pamiętam już gdzie był poradnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ten program co dałem Ci linka bodajże podpowie Ci co możesz skasować a co nie

Jeśli pomogłem... zhakuj pentagon ołówkiem xD żart, wiesz co robić :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tylko że co ty chcesz kasować xd cm nie ma blotware, no chyba że chcesz się pozbyć gaapsów i mieć tylko np google play, to w tedy sformatuj system, wgraj paczke od nowa z romem i wgraj te gaapsy

Android 4.4.3 Custom Aroma GApps

jest zrobiony bardzo intuicyjny instalator aroma, pozwala na wybranie co dokładnie chcesz chcesz zainstalować z GAaps ponad to masz możliwość wgrania innego launchera i paru aplikacji z poziomu instalatora, oraz pozwala na skasowanie aplikacji systemówych

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie chciałem się pozbyć aplikacji Google i zostawić tylko Google Play  oczywiście działające. :) Tak trochę nie na temat. Założyłem ten temat w nadziei iż jeśli usunę to co chcę usunąć to bateria zacznie działać trochę dłużej czy to ma sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmmm, po 1 wył GPS jak nie używasz, po 2 fakt tylko że skasowanie apek co chodzą w tle od googla nwm czy pomorze z bateria ale trochę z płynnością, wyczyść usługi google play, jeśli Ci się chce kombinować możesz odinstalować je a potem wgrać xposed i pobrac moduł do uruchamiania aplikacji bez google play searvices


a pozatym zawsze po wgrywaniu jakiegokolwiek romu najbardziej wskazane Kalibracja Bateri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

GPS ma wyłączony kalibrację baterii robiłem nie pomogło. Czas chyba wymienić telefon. :) A co byś polecił do 500-600zł tak żeby poszedł Cyanogenmod 12? Sorka, że odbiegam ale chyba nie ma sensu co chwila innego tematu zakładać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zrób wipe batery status w recovery na full bateri

hmmm... nwm g2 mini powinieneś znaleźć w tej cenie na alledrogo

ew zrób tak jak ja,ja dałem 400 zł za 4,7 cali ekran, 1GB ram, 4rdzenie ale za to mam grzejącą tegre (zimą sie przydaje :D)

teraz powinny być po 350 na alledrogo używki, ale jak sam stwierdziłeś że chciałbyś większy czas pracy na bateri, to weź g2 mini

po krótkiej inspekcji na alledrogo g2 mini możesz już znaleźć od 550zł


a co do tematu to lepiej by było założyć nowy, ale jak już napisałeś to odpowiem CI tu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękówa za info pomyślę nad G2 mini fajny phonik. Mam nadzieję, że @Pawliniak nie obrazi się za pociągnięcie tematu telefonów w tym temacie. :) Hmm a jeszcze mam pytanie odbiegające totalnie ale muszę zapytać bo wpadłem na dobry pomysł. Czy jeśli przejdę z plusa do play to play da mi nowy telefon? Czytałem gdzieś, że tak jest. Hmm? Bo teraz mam LG l7 II w abonamencie. :P Poprawcie mnie jeśli się mylę........ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak, jeśli zostały Ci 3 miechy umowy :P

@Pawliniak nas zje za brak nowego topicu xD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Eee to jeszcze sobie poczekam. :( Trochę szkoda mi wydać 600zł za słuchawke chociać ten LG G2 mini jest fajny. :)

Hehehe oby nie ale On jest wyrozumiały.... raczej. Chociaż może mi się tylko tak wydaje zważywszy na moje ostrzeżenia... :D

 

Edit:

Tylko te gappsy są pod 4.4.3 a ja mam 4.4.4. czy nie będzie problemu? (Android 4.4.3 Custom Aroma GApps)

 

@PeliKan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie powinno, ja mam 4.4.4 cm11 a te gaapsy aroma pod 4.4.2 i działa. :P nawet na art

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tzn W cwm mounts and storage/format system

To wykasuje caly system wlacznie z starymi gaapsami, potem wgrywasz rom, potem te gaapsy aroma

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też podobnie, wejdz gdzieś w advanced wipe i tam bd mial wipe /system

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm mam coś takiego jak: Select partition to wipe w advanced wipe. i mam do wybrania: dalvik cache, cache data, sdcard android, secure system. I przycisk swipe to wipe co mam zaznaczyć żeby sformatować system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1,2,3 czyli Wipe Cache,System,Dalvik Cache

U mnie tak jest, jaka wesje twrp masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niby te wipe secure system, ale te secure mie troche zbija z tropu, zrób nandroid backup i zwipuj ten system potem sflashuj cm'a i gaapsy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm zaznaczyłem te trzy opcje i system nie sformatował się dałem wipe ale system robił coś tam zrestartował się zaktualizował coś i ponownie uruchomił i mam ten sam system. Może jedak zaznaczyć także secure system? Hmm sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sproboj

Mialem na mysli w poprzednim poscie że zwipujesz ten system :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności