Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG P880 Optimus 4X HD] Problem ze scanem WIFI CyanogenMod 11


PeliKan

Pytanie

Witam,mam pewien problem z wyszukiwaniem nowych sieci wlan, tzn nie wyszukuje, dodam że na stocku chodzi a na innych romach niz modyfikowane stocki/stocki nie wyszukuje, tzn wyszukuje ale do piero po wipe, tj takie troche nie zreczne, bo np jestem u kuzyna i dal mi haslo do jego sieci bezprzewodowej, ale no jak teraz? Robic wipe by wejsc na wifi? :/ możecie coś na to poradzic? Mysle że edycja bulid.prop i dodaniu paru linijek może pomóc, ale na ile to zmienic to nwm, dodam że to denerwujace, bo jestem uzalezniony tylko od 2 sieci wlan :/ z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Z wyszykiwaniem sieci wlan, tzn wl wifi tam gdzie jest siec wlan np w mcdonald nie wyszukuje mi itd

Dodam to że sieci wczesniej na stocku z którymi szło się podłączyć na innych romach typu cm nie wyswietla nawet, co najlepsze powiadomienie o dostepnej sieci wifi mam, ale w tym calym menu od wlan nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbuj zainstalować inny rom np. http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/4028-lg-p880-optimus-4x-hd-aosp-lollipop-502-dla-lg-p880/

Poza tym możesz spróbować z kernelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podoba mi się Lolipop, jednakze na 4Xksa nie działa na tyle dobrze bym go używał, mialem cm12 wip port i to samo, potem wgralem sb namless 5.0.2 (czy jakos tak xd) z wifi to samo,

A mówisz o kernelach? Hmmm pogogluje ale watpie czy na cm11 znajde dużo kerneli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest iodiak przeportowany na cm11 ale go mialem i było tak samo :/ weź no mi powiedz, bo wiem że można wklepac kod do bulid.prop na wifi by oszczedzic troche bateri, dalo by sie ten proces odwrocic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na stocku działa, nic nie edytowalem jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jeżeli działa na innych to odpowiedzialny jest za to kernel. Innej możliwości nie ma.

Ten 4X HD najlepiej chodził na CM 10.2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmmmm... Wgram cm10.2 i zobacze czy problem nadal występuje, takie pytanie na marginesie, mniej zjada bateri? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmmm... W maju tel bd mial 2 lata... znaczy, zależy jak używasz, ja uzywam go do pisania/grania, dużo używam wifi i danych mobilnych więc musi padac szybko bateria, pozatym to baterie lubia być podladowywane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tzn na cm12 strasznie leciala w dół bateria, bo wybudzal się co chwile przez ekran blokady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat wyczerpany, prosil byl o zamkniecie tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności