Skocz do zawartości

• 0
Arturro1906

[Samsung Galaxy Mini 2] Problem z zainstalowaniem facebooka CyanogenMod 10.1

Pytanie

Witam zaczalem przygode z rotowaniem i cm Wszystko dziala swietnie szybko i sprawnie do czasu kiedy chcialem zainstalowac facebooka nie zainstalowal sie tylko pobral. Telefon troszku zwolnil zobaczylem tez ze w menadzerku plikow sa moje stare aplikacje a chyba powinno ich nie byc po zrobieniu wipe przed wgraniem cm wszystko robilem z waszych instrukcji. aparatu wogole niema ale to chyba wina cm bardzo prosze o pomoc czy da sie cos zrobic by stary android zniknal i facebook dzialal. Z gory dziekuje Moj telefon mini s6500d cyanogenmod 10.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Aby kompletnie wyczyścić telefon musisz w ustawieniach wybrać przywróć do ustawień fabrycznych lub w recovery Factory reset. Wykonaj i ponownie spróbuj wykonać instalacje FB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Dodam jeszcze ze gy nie dzialaja. Po przywróceniu ustawien fabrycznych telefon wlacza tryb recovery nic więcej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Mam nadzieje że nie wybrałeś wipe system? Wykonaj podstawowy wipe i sprawdź czy się uruchomi jak nie to ponownie wykonaj proces instalacji i poinformuj nas :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Zrobiłem wipe cache, dalvik cache, factory reset i dalej było to samo to zrobiłem wipe + system, external storage , internal storage , android secure i zflaszowalem na nowo cm i jest to samo teraz sciagam firmare od Samsunga i zrobie jeszcze raz po kolei. Recovery mam TWR v2.4.4.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Spróbuj inną wersje moda zainstalować np.

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

lub

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

10.2 w recovery wyskakuje blad, wlasnie zainstalowałem cm 11 i laduje sie caly czas i nic :(

Załadował się próbowałem zainstalować Facebook i się nie da, pobiera ale nie instaluje inne aplikacje np. allegro działają. Gry i Facebook nie

Edytowane przez Arturro1906

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Spróbuj ręcznie zainstalować aplikacje facebooka z tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Wrzuciłem na karte pamięci to w telefonie jej nie widać... USB nie wykrywa gdy telefon jest wlaczony tylko laduje musze wszystko przez recovery robić. Przerąbany ten cm jest hah zawsze coś musi być nie tak

chciałem przenieść apke z karty na tel wiec go wyłączyłem by wejść znów w recovery i teraz się nie chce włączyć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Pobierz przez telefon i od razu zainstaluj ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

zainstalowałem ale to wygląda jak z javy jeszcze heh niema jest jakiś cm który będzie działał tak jak powinien ten 11 bardziej muli od 10.1 nawet ten seeder nie pomógł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Full wipe, factory reset. Nie przywracaj backupów. 

Launcher możesz sobie zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Problem ROZWIĄZANY. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności