Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Core] Uszkodzona partycja systemowa


valkollos

Pytanie

Pewien czas temu pisałem temat o problemie z moim telefonem. Wyszło na to, że w telefonie została uszkodzona partycja systemowa. Przez 3 tygodnie szukałem rozwiązań tego problemu, przeglądałem Polskie i zagraniczne fora, pytałem znajomych. W końcu postanowiłem odesłać telefon do serwisu. W serwisie stwierdzono, że tego telefonu nie da się naprawić, powiedzieli bym odesłał do informatyka. Zanim to zrobię pomyślałem że sam coś spróbuję jeszcze zrobić. Pomoże ktoś? Będę bardzo wdzięczny wszystkim za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W serwisie stwierdzono, że tego telefonu nie da się naprawić, powiedzieli bym odesłał do informatyka

long-neck-reaction.jpg

 

No to nie da się naprawić, czy nie da się u nich? czyli kolejny pseudo serwis, w którym liczą sobie 50 zł za podłączenie do ładowarki telefonu. 

--

 

Co robiłeś przed popsuciem się partycji systemowej? Instalacja softu od zera nie pomogła? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiedzieli że "nie są w stanie go naprawić" i żebym "odesłał do informatyka". Przed uszkodzeniem posiadałem RemixRom, używałem go jeden dzień, po czym przeskoczyłem na CyanogenMod 10 By NovaFusion. Potem chciałem wrócić do stockowego systemu, lecz po kilku minutach, przed skończeniem instalacji softu w Odinie wyskoczył "Fail". Nie wiedziałem co robić, więc kliknąłem przycisk "Reset" w odinie, wybrałem ponownie soft i czekałem na instalację. Nawet instalacja się nie rozpoczęła a program Odin downloader przestał działać (taki był komunikat cały czas). Próbowałem instalacji innego softu oraz na innym komputerze. Zawsze był ten sam problem. Aktualnie telefon jest w innym serwisie, żądają za naprawę 300zł.

Edytowane przez valkollos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ew Heidmalwm czy jak mu tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mogłeś wstawić błąd tego procesu wgrywania.

Ponad to jest kilka wersji Core - może zły rom wgrałeś i w połowie przerwało operacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyskakiwał normalny komunikat o tym, że program odin przestał działać, a wcześniej wyskoczył w połowie wgrywania komunikat fail. Telefon wożę z miejsca w miejsce, teraz jest u znajomego który próbuje pomóc. Jak będę mieć go w domu odezwę się. A zmiana Romu i PC jak pisałem nie pomogła. Edit: Mam już telefon, wklejam zdjęcie tego błędu (o ile o ten chodziło) :

 

post-35473-0-32751600-1428706433_thumb.j

Edytowane przez valkollos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

poszukaj tu gdzieś 3plikowych romów

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I8260/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz daleko do poznania? Jesli tak to rzuce na niego okiem, moze uda mi sie wgrac, już nie 1 tel odceglilem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Haha xd ew poczta jakbys chcial :P

Miales KK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2688721

Wgraj plik pit potem via fastboot bootloadera potem sproboj odinem

Tak, miales JB czy KK?

Plik pit bodajrze odpowiada za rozmiar partycji, musi pomoc na 80%

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przez odina, w zakladce pit dac pit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Narazie wgraj tylko pit, jak nie zadziala to wtedy bt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A wez ten bootloader też, w polu bootloader daj bootloader

Bo do cwm dostepu nie masz? Jak masz to wgraj backup stocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najchetniej teraz bym sprobowal u sb czy sie da, powiem Ci tak, ja Ci mowie że bd dzialac to tak sie zawezne że bd dzialac :P

Slownik :/

Tel Ci wg SS nie widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sproboj wgrac cwm przez fastboot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fastboot, narazie zapomnij o odinie

Pobierz android sdk badz microandroid pack,badz same 2 aplikacje i ich biblioteki dll a mianowicie adb.exe i fastboot.exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności