Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Projekt] Easy Android Center - pomysły


dasiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. W tym roku zdaję maturkę m.in z informatyki więc w ramach przygotowań postanowiłem "Trzasnąć se" program do zarządzania telefonem z androidem przy użyciu ADB i Fastboot (a moze i innych) w Javie.

Założenie główne : Napisać program dzięki któremu będziemy mogli zarządzać telefonem, umożliwić pisanie pluginów pod niego tak, aby każdy mógł dodać "coś od siebie".

Stan projektu na dziś ;)

*Jest funkcjonale okienko

*Działają pluginy (sam system - będe musiał napisać jakąś bibliotekę i ew Cos do kompilacji)

Screen :

eaca.jpg

No i tu się rodzi pytanie - jakie funkcje dodać? Jakie dodać kategorie (te na górze) i co by się przydało?

Liczę na pomoc :rolleyes:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to musi być ta dziurawa java??

zdecydowanie powinno być czyszczenie pamięci podręcznej cache.

wytapane ze zrootowanego P760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był głośny artykuł że załatano 1000 dziur, w tym czasie zgłoszono kolejnych 1500. Dziura na dziurze.

Łatwość? Oczywiście z całą pewnością jest i tu ziarenko prawdy. Ale ktoś kto zna C# powie że ten jest łatwy.

wytapane ze zrootowanego P760

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łatanie dziur" w programie zależy od kodera jak dobrze apkę napisze. Takie moje zdanie.

Łatwość? Oczywiście z całą pewnością jest i tu ziarenko prawdy. Ale ktoś kto zna C# powie że ten jest łatwy.

tu masz racje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę byś zrozumiał mnie źle. Ale ja jedynie chcę przekazać tobie odrobinę teorii którą posiadam (z praktyki ... cieniutko u mnie :D ). Jeżeli napiszesz programik w Javie to również będę szczęśliwy, i z całą pewnością będę z niego korzystać. Tylko że java mnie odstrasza. Miałem kilka programów na javie, no i słynną Nkę (TV nowej generacji), i wiem jakie to przenosi problemy również na użytkowników - bo jawa nie ta, sterownik zdechł, muli się... itp.

Więc jeżeli nie znasz innego języka, bądź czujesz że jesteś "słabiej świadomy" to jak najbardziej pisz w javie.

ps. dla mnie to możesz pisać choćby w pascalu - a co tam dosa sobie mogę odświeżyć :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności