Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Ace 2 GT-I8160] Pomoc przy instalacji CyanogenMod 12 na telefonie z Androidem 2.3.6


B3ncio

Pytanie

siemka, mam SG Ace 2 I8160 i chce zmienić na cyanogenmoda 12 i podkrecic procka. Moglby ktoś podslac linki i instrukcje, sterowniki do usb, firmware i to wszystko ?? :P Szukalem i pobierałem dużo rzeczy ale nic z tego nie wyszlo. Z góry dzięki. Dodam ze mam andka 2.3.6 to moja pierwsza ingerencja w smartfona. Skonczyla się gwarancja to chce się pobawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj, na wstępnie spróbuj wykonać ten poradnik w którym jest wszystko opisane krok po kroku http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/2542-galaxy-ace-ii-jak-wgra%C4%87zainstalowa%C4%87-rom/

 

To poradnik do cm 11 jeżeli jego przejdziesz wskaże drogę jak zainstalować cm 12 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Teraz jak i poprzednio wyskakuje błąd:

"E: failed to verify whole-file signature

E: signature verification failed."

W czym problem? ;/

 I na tym pasku instalacyjnym zrobilo sie jakies 1/4 i mam do wyboru znowu wybor root.zip itd.

Wszystko wykonywac z podłączonym USB czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
<ID:0/003> Added!!

<OSM> Enter CS for MD5..

<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..

<OSM> Please wait..

<OSM> I8160XXLD8_I8160OXXLD3_HOME.tar.md5 is valid.

<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..

<OSM> Leave CS..

<ID:0/003> Odin v.3 engine (ID:3)..

<ID:0/003> File analysis..

<ID:0/003> SetupConnection..

 Caly czas ten Setupconnection

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mialem ten sterownik juz zainstalowany. Wyskoczyl komunikat ze go mam ale i tak kontynuowalem, zeby wyeliminowac ewentualne błędy. Niestety i to nie pomogło. dodam ze mam win 8.1.

post-53796-0-89450000-1426359618_thumb.p

EDIT: przywrocilem poprzedni sterownik i taki log w Odinie wyskoczył:

<ID:0/003> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> I8160XXLD8_I8160OXXLD3_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/003> Odin v.3 engine (ID:3)..
<ID:0/003> File analysis..
<ID:0/003> SetupConnection..
<ID:0/003> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spróbuj kliknąć na zakładkę sterownik i aktualizacje. Zaktualizuj sterownik wskazując na folder z zainstalowanymi sterownikami od samsunga :)

 

Jak nie to spróbuj jeszcze tych http://uploaded.net/file/pxibp0o3lub tych http://www.usbdrivers.tk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

pierwszy link google blokuje po pobraniu i nie moge odpalic. Instalowanie tak jak mowiles tez nie pomaga a jeszcze gorzej jest :D wogole nie wykrywa tel.

10h poszlo w du*e niestety ;/ jutro ostatni raz sprobuje.


Siemka, wiesz moze czy mozna  w Ace 2 wyłączyc sprawdzanie sygnatur plików .zip ? To zniwelowałoby jeden problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba sie nie zrozumielismy. W trybie download wyskakuje E: signature verification failed. Ogladalem filmik ze w niektorych smartfonach mozna to wylaczayc z poziomu recovery, lecz w ace 2 nie ma tej opcji. I moje pytanie brzmi czy jednak jakos mozna wylaczyc to sprawdzanie plikow, bo przez to nie chce mi sie nic zainstalowac ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności