Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Kruger&Matz LIVE2] Metody rootowania K&M LIVE 2


C0nvert-R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.


Całkiem sporo osób (w tym też ja) zastanawia się nad prostym usprawnieniem jednego z modeli firmy Kruger&Matz. Mowa tu o KM0410 - inaczej LIVE 2. Jest to wersja bez internetu LTE.

Poniżej chciałbym przedstawić możliwości rootowania.



[PRZED AKTUALIZACJĄ SYSTEMU]

Możliwości jest cała masa - z czego dużo jest zautomatyzowanych. Proponowane przeze mnie działające sposoby to:

1. VRoot

2. Kingo ROOT

Obie te aplikacje wspierają ów model, ALE w wersji Androida 4.3 JB.

1. VRoot

  • Sposób typu OneClick - wystarczy podpiąć telefon z włączonym debugowaniem1 po czym kliknąć "ROOT",
  • Całkiem ładny interfejs,
  • Aplikacja całkowicie po chińsku, wersję angielską znalazłem na nieoficjalnym forum K&M,
  • Wrzuca po fakcie kilka chińskich aplikacji - podróbek popularnych programów.

2. Kingo ROOT

  • Ładny, przejrzysty interfejs,
  • Nie wrzuca zbędnych do szczęścia aplikacji - podczas rootowania jedyne co się pojawia w telefonie oprócz uprawnień to tymczasowa tapeta od Kingo,
  • Również typu OneClick,
  • Wersja angielska.
  • Czasem się zawiesza! Bywa, że na długo!

[PO AKTUALIZACJI SYSTEMU]

Root już jest możliwy! Wysyłam poniżej link do MEGA.co.nz.

https://mega.co.nz/#!cAdSkY6L!BrvKTckrid6PcFO1nZPwlin2VNfPRl9ux_A1C9GIVY4

Metoda aktualizacji? Wgranie pliku ZIP przez stockowe recovery.


Wszelkie wątpliwości lub propozycje proszę zgłaszać w komentarzach.
Zezwalam na kopiowanie treści posta poza forum zastrzegając sobie autorstwo - potencjalny kopiarz podaje forum źródłowe i nick autora.
Nie odpowiadam za ewentualne uceglenie telefonu - ostrzegam, że wszelkie pretensje kierowane personalnie do mnie zwyczajnie wyśmieję.


Pozdrawiam wszystkich :)



______________________________________________________________________________________________
1 Aby włączyć debugowanie w Androidzie 4.3.x wykonujemy takie czynności:
Ustawienia -> Informacje o telefonie -> klikamy "Numer kompilacji" aż do pojawienia się komunikatu pt. "Teraz jesteś programistą" -> powrót do ustawień -> Opcje programistyczne -> klikamy "Debugowanie USB"
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

działa, trzeba tylko ręcznie wkleić adres do przeglądarki

mega.co.nz/#!cAdSkY6L!BrvKTckrid6PcFO1nZPwlin2VNfPRl9ux_A1C9GIVY4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@C0nvert-R jest to spowodowane przez przekierowywanie z forum, ale myślę że znajdzie się fix zawsze jakiś na to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności