Cześć, jeżeli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na forum sprawdź koniecznie te tematy! 

Pierwsze kroki - Gdzie napisać swój problem oraz jak znaleźć tutorial.

Jak mogę podzielić się swoją wiedzą tworząc poradnik?

Welcome to Forum Android | Forum.CyanMod.pl

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie przyczynić się do tego miejsca, przedstawiając własne treści lub odpowiadając na istniejące problemy. Będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za dodaną zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki plus wiele więcej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu się :)

Hyniek

Rom
[LG P880 Optimus 4X HD] AOSP Lollipop 5.0.2 dla LG P880

36 postów w tym temacie

Ja cie nie krytykuje za wybór telefonu. Ja mam 2 rodzaje note i tylko je używam do smsów i dzwonienia. 

1 osoba lubi to

Mam problem z neidziałającym aparatem i nie mogę wykonywać połączeń na ym romie. Ktoś miał podonie? Czy jest jakaś wersja cyanogenmoda 12.1 na LG 4x ?

spróbuj ressurection remix 5.1.1

a ten, był cm12.1, jednakże hosting padł tam gdzie był

a osobiście polecam romy na bazie kitkata, gdyż Lizak zbyt dobrze nie chodzi na naszym 4Xksie

Uszanowanko :D Mam owy system parę dni na moim LG optimus 4x HD. Powiem szczerze że system wymaga poprawek. Np: W Android markecie nie działa całkowicie klawiatura, (pobieranie ok) ale nie jest obsługiwany aparat i kamera. Starałem się pobrać inną aplikację do uruchamiania kamery, ale nie pomogło. Ja wam się wolę nie nastawiać że od razu będzie ,,Lodzio miodzio''. Na razie jest to wersja ''test'' ale za nie długo powinien być lollipop na 4X HD. Pozdro 600 :)

1 osoba lubi to

Dzięki za informację! :)

Nie wiem kolego, co ty za rom pobrałeś, ale jest już od daaaawna AOSP Lollipop 5.1.1 tego samego autora (nawet masz link do tematu na XDA w pierwszym poście) i wszystko, to co wymieniłeś działa bez najmniejszego zarzutu.

Treść widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Ta Daaa

Można zainstalować tego Lollipopa 5.0.2 bezpośrednio z Android JB 4.1.2?

Nie, bo inaczej telefon będzie pięknym papierem do przycisku jeśli nie masz odblokowanego Bootloadera i wstawionego ROOT'a

1 godzinę temu, CyanowySamsung napisał:

Nie, bo inaczej telefon będzie pięknym papierem do przycisku jeśli nie masz odblokowanego Bootloadera i wstawionego ROOT'a

Czyli jak odblokuje BL i wstawie roota, mogę od razu wrzucać Lollipopa, czy najpierw z 4.1.2 przejść jeszcze do jakiejś pośredniej wersji?

Możesz od razu wrzucać 5.0

Vitam :3 System wyróżnił się ze wszystkich moich systemów (około 11) niesamowitą płynnością. Byłem zdumiony gdy zobaczyłem tego demona prędkości. Jednak po pobraniu najnowszej wersji softu, nie działa aparat i nagrywanie ekranu. Jeżeli ktoś tego nie potrzebuje (ja muszę bo mam kanał) to very good system. 

1 osoba lubi to