Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Galaxy Gear FIT i pomiar uderzeń serca w coca coli...


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Z przypadku... (później dodam lepszy film)... 

Przypadkiem z przyszłym szwagrem robiliśmy pomiary przy użyciu Samsunga Galaxy Gear Fit... 

A to, iż obok stała coca cola... (hoop cola) wykonał pomiar.. i okazało się, iż ona żyje ^^

 

 

 

Co powiecie na to? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem i na puszce piwa. Trzymałem za pasek, a docisnąłem piwo dodatkowo (leżące) o dywan. I też pokazało 71 ud/min ;)

Oczywiście nie za każdym razem zmierzy, ale mierzy. Nie miał kontaktu z moimi palcami jak coca coli.

Wystarczy czujnik mocno docisnąć do powierzchni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensor jest pod spodem. jest dioda i tam może wyłapywać. Ale jak dociska się urządzenie to jak wykryje. Bo jak się do ciała nie przystawi sensorem w dół to nie wyczuje. Sprawdzane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dioda jest bardzo czuła i nawet dociśnieta mocno wyłapie bo powierzchnie nie są idealne i maja micro uszczerbki ;) przykładem myszka diodowa czy myszka bezprzewodowa ;) zakryj czyjnik a i tak bedzie działać ;) bo ciało ludzkie nie blokuje czestotliwości lub skanowania powierzni ale to zalezy od sensora czy jest dobrej klasy czy najtanszy by ledwo działał... mam myszke za 6żł Titanium i ślizgacze u niej sa powycierane, nie ma zadnej przestrzeni wolnej tzn cała powierznią "ślizga" sie po blacie ale działa mimo to, tak samo jak na slizgaczach... to co powiesz.. ze magia? a miałem rapoo za 60zł i bez ślizgaczy i już nie działała... musiała mieć "przerwe" by wykrywac ruch wiec widzisz nie zawsze cena czy firma oznacza jakość a ślizgacze to cześć czesto ulegająca wymianie w myszkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak nie powinno działac. Ale w sumie nie wiem.

 

Tylko jak przyciska do "piwa" i trzymam za pasek (a to izolator) to nie powinno wykrywać pulsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wykrywa puls przez reke którą ją trzyma... ba, sama ziemia też przenosi wibracje, bo sie obraca wokół swojej osi i słońca z tym ze sa tak mało ważne ze umysł je "ignoruje" na rzecz wazniejszych zjawisk, bo tak działa mózg, ale polóż sie na ziemi, wsłuchaj sie, wycisz umysł a usłyszysz "głos" ziemi ;) elektronika tylko potrafi to wyczuć ale umysł nie, bo sie rpzyzywyczaił i je ignoruje na rzecz nowych bo ma ograniczenia przepływu informacji... LOL ale sie rozpisałem...  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności