Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC Wildfire S] CyanogenMod 11 [4.4.4] bez root. Jak przyznać prawa roota?


Mariusz Styś

Pytanie

Witam potrzebuje pomocy, zainstalowałem ten o to rom: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2735775

niestety nie ma root. Próbowałem plikami które mam z paczki rotowania custom romów ale z poziomu recovery nie dziala, niby przechodzi ok w systemie jest Superuser ale gdy instaluje jakąś apke to wyrzuca info ze nie ma root :blink: . Jak nadać go cyjanogenmodowi? Z góry dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1. Zobacz w ustawieniach root-a (powinien być) i zaktualizuj su binary

2. Jeżeli nie ma to pobierz http://download.chainfire.eu/196/CF-Root/SGS3

 i wgraj poprzez CWM/TWRP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety ani jeden sposób ani drugi nic nie pomogły, przy pierwszym telefon sie łaczy ale po czasie sam resetuje i pokazuje sie "root filed" przy drugim sposobie przez cwr wyskakuje "aborted'. Poddaję się i raczej Rezygnuje z cyanogenmoda 11 na wildfire s bo same problemy z nim są, nie wiem może robie coś według złej kolejności?

 

1. instalacja systemu "cm-11.0.0-marvel" 

2. instalacja "CronMod-INT2EXT4+" karta przygotowana z ext 4

3. instalacja "gapps-4.4-tocache-20141026-2"

 

Po instalacji zawsze włączam fon i jak sie zainicjuje wyłaczam w celu instalacji kolejnego etapu, niestety Telefon strasznie zamula, root nie działa, podczas próby pobrania z sklepu play wywala błąd,  same problemy, szkoda bo nakladka o wile ładniejsza niż w cm 9. 

 

PS. Wcześnie kliknąłem aby zalogować się przez konto google i utworzyło się drugie konto "Mariusz Styś" jeśli istnieje możliwość proszę o usunięcie gdyż korzystać będę z bazaltar. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problemy z Google play spowodowane są złym  Gapps. Możesz jeszcze pobrać minimal gapps

CO do SU i błędu..to potrzeba starszej wersji SU.zip - chociaż tu problem robi pewnie nieodpowiednie recovery 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności