Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S 3] Kernel do CyanogenMod 11 podnoszący jakość muzyki


zielin01

Pytanie

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dla mnie to niepotrzebne, ale dla kolegi który założył temat ;)

Chciałem z ciekawości zobaczyć co polecają inni użytkownicy ;)

Ja osobiście używam kernela boeffla i apki do niego a w niej ustawienia dźwięku boeffla, lecz Boeffla nie działa na CM11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

słuchawki z jakich korzystam to JBL J22 więc myślę że złe nie są , dzisiaj zabieram się za instalacje cyanogenmoda 11 tylko od kolegi słyszałem że starsznie jakość dzwięku na nim spada stąd moje pytanie, dzięki za odpowiedź wypróbuje wyżej wymienione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchawki też mają tu dużo do powiedzenia.

Ja mam philispa douszne z lepszą jakością basu i słychać różnicę miedzy oryginalnymi, a tymi philipsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na CM11 strasznie spadla jakosc dzwieku w porownaniu do CM 10.2.

W CM 10.2 na I9300 mam tylko "Power AMP" + DSP Manager. Nie stety na I9305 nie znalazlem CM10.2, jest tylko CM11. Na ktorym dzwiek jest duzo slabszy. Basy strasznie przytlumione, kompresja zakresu dynamiki jest nawet w porzadku. Jest sposob na jakies przeportowanie bibliotek, czy innych plikow z CM 10.2 do 11, zeby ten DSP wymiatal na 11 tak jak na 10.2?

Słuchawki mam "Sony - MDR-XB500". Wybralem je bo graly moim zdaniem najlepiej ze wszystkich sluchawek na jakich sluchalem. A sluchalem na prawde chyba na wszystkim, bitsy od Dr.Dre moim zdaniem padaly przy tych soniakach na (jeszcze wtedy) CM9. Obecnie zainstalowalem sobie specjalnie na "LTE" CM11 dla jakosci dzwieku i zonk... Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dodam, że boeffla wymięka przy CM10.2 i starszych jeżeli chodzi o dźwięk. Jedyne co dobrze robił to efektywnie podnosił próg głośności o jakieś 15-20% gdzie na CM10.2 (& down) próg głośności przy ustawieniu kompresji zakresu dynamiki na maxa wzrasta o jakieś 40-50% w porównaniu do stocka bez niczego, bez żadnych zniekształceń. Plus jeszcze najlepsze jakie słyszałem podbicie basu. Moje słuchawki na tym CM10.2 aż wibrowały w mocno basistych momentach na ustawieniu "lekkie" podbicie basu przy ok 60% vol.

Może w któreś aktualizacji naprawią to co zepsuli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności