Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L7II] Problem z zainstalowaniem firmware po przez KDZ


Paweloss

Pytanie

Witam!

Od dwóch godzin męczę się z zainstalowaniem firmware na P710. Instalację próbuję przeprowadzić tak, jak do tej pory, czyli ściągam sterowniki usb, po czym instaluję, następnie instaluję składnik "msxml", po instalacji tych dwóch rzeczy odpalam program KDZ. W programie KDZ ustawiam opcję "3GQCT", oraz "DIAG". Po tych czynnościach wyłączam telefon, następnie podpinam kablem pod komputer trzymając na telefonie vol - (minus) i widzę żółty wyświetlacz z napisem "emergency mode !!". Problem pojawia się w momencie, gdy program KDZ startuje z instalacją firmware do telefonu. Po chwilowym namyślaniu programu, widzę informację, że telefonu nie odnaleziono i tak w kółko. Zawsze przeprowadzam takim sposobem instalację i problemu nie było. Nie mam już pomysłu na to. Windows 7 x64. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

witam mecze sie od 2h i nie wiem co jest nie tak, laptop widzi mi telefon moge wejsc normalnie w pamiec, ale nie moge wgrac. Tu log z kdz:

 

 

 [R&D Test Tools Log File]

12:42:16 : Launching SW update  
12:42:16 : Unpacking KDZ   
12:43:23 : KDZ file extraced  
12:45:23 : Files were extracted.
12:45:23 : LGMobileDL Load.
12:45:23 : Port = -1
12:45:23 : Connecting to phone    
12:45:37 : Check Phone mode = 2
12:45:37 : Phone type check.......
12:45:38 : LGMobileDL.DLL Loading....
12:45:38 : _SetAuthMark Fail
12:45:38 : _SetAuthMark Ok : wAuthMark(65535)
12:45:38 : LoadLibrary Error(126)
12:45:40 : ===FINISHED=== 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności