Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Xperia Z1 Compact] CyanogenMod 12 - oficjalny


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

 Xperia Z1 Compact -  CyanogenMod 12 - oficjalny 


post-7223-0-57990600-1420558371.jpg


 


Mam zaszczyt wam zaprezentować rom od Cyanogenmod.org ze wsparciem,


oczywiście jest to wersja nightly...


 


Wymagania:


  • ROOT

  • CWM v 6.0.5.1 /TWRP 2.7.0.X (lub nowsze)

  • Odblokowany bootloader

 


post-7223-0-83486300-1420558817_thumb.pn post-7223-0-93135600-1420558858_thumb.jp


 


 


Pobierz :


wersje CM 12 : http://download.cyanogenmod.org/?device=amami


Gapps: https://s.basketbuild.com/gapps


 


Instrukcja:


  1. Pobierz ROM i Gapps

  2. Wrzuć pliki na kartę pamięci/ pamięć urządzenia

  3. Wyłącz/przejdź w tryb recovery

  4. Wykonaj pełne wipe systemu

  5. Następnie zainstaluj ROM, następnie Gapps

  6. Reboot

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

te orange to jest jakies poje...w trzy piz.. makaraska zeby tak zblokowac moja wlasnosc zebym ja wiedzial wczesniej zanim kupilem tel z ich sieci..teraz juz bd wiedzial..


ależ gniot niebywały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z sony są takie problemy.

Nie wszystkie zdąrzą zablokować.

Sprawdź status. Przejdź do jakiegoś poradnika z odblokowaniem bootladera, tam doszukasz się instrukcji sprawdzenia statusu (przez kody serwisowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz to robiłem neocm,   :"No"....świeci sie niebieska dioda na fonie a na kompie flashtool nie widzi nawet tel na kabelku.. jak sie jeszcze bardziej wku to se ku kupie z3 compact..


powiem ci tak szczerze ze ciekawe te modyfikacje andka sa wczesniej sie tak nie interesowałem smartfonami,ale telaz widze kolejny temat do rozkminy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie zainstalowałem CM12 i jak narazie jestem zadowolony. Trochę słaby jest aparat. System ma roota, ale po przyznaniu praw dla aplikacji nie działał. Ściągnąłem sobie betę Superusera i teraz jest wszystko cacy.

 

System ma własne recovery, zastanawiam się czy nie lepiej mieć CWM. Czy jest sens i czy mogę z recovery wgrać CWM?

 

Czy jest możliwość, żeby doinstalować dodatkowe języki? Często pisze po polsku i po angielsku, a system daje możliwość sprawdzania pisowni wyłącznie w jednym języku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zmienić CMW na inne możesz. Tylko wiesz.. nie na każdym będzie/ lub może działać rom na bazie Lollipop.

 

2. Co do języków.. hmm musiałbyś mieć tłumaczenie.. ale z nim ciężko. Zauwazyłem, iż są aplikacje, które blokują obce języki.. zobacz w google play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ściągnąć klawiaturę z Marketu różne klawiatru, pytanie było głupie.

 

Soft mogę polecić, ale potrzeba ściągnąć dodatkowy aparat i odtwarzać muzyki. Na zablokowanym ekranie pojawił mi się napis Brak Usługi, telefon dzwonił itp. dopiero włączenie i wyłączenie trybu samolotowego poprawia systuację.

 

Ogólnie dziękuję za pomoc i rady przy zmianie softu.

 

 

 

-------------

 

Po pół roku korzystania z softu stwierdzam, że jest on bardzo prądożerny i przy sporadycznym korzystaniu na Z1C bateria znika w ciągu jednego dnia. Czasem aktualizacja poprawia systuację, czasem pogarsza. Spróbuję czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności