Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC One m7] CyanogenMod 11 błąd przy aktualizacji Installation aborted


DomiHD

Pytanie

Witam Wszystkich serdecznie. Korzystając z poradnika znalezionego na forum http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1170-cyanogenmod-installer-jak-zainstalowa%C4%87-cyanogenmoda/zainstalowałem na moim HTC one m7 cyanogenmod'a . Obecnie wersja systemu to Android 4.4.4 a numer kompilacji to cm_m7 , na stronie CM jest np wersja m9 m12/ czy wersja która posiadam da sie jakos zaktualizować do tych nowszych ? bardzo prosił bym o jakieś wyjaśnienie . Dodam że pobierałem paczke apps oraz cyanogenmod11 m12 i wrzucałem na SD w recovery zrobiłem tak jak pisze w poradnikach tzn: wyczyść dane użytkownika dane cache i później zainstaluj system oraz apps'y ale u mnie wywala błąd podczas instalacji " Installation aborted"  bardzo prosze o pomoc :) 

Tutaj mój temat z innego forum przed wgraniem CM11 " 

Witam Serdecznie. Jestem szczęśliwym posiadaczem HTC ONE m7, jednak bardzo znudziła mi sie już nakładka producenta i zabawa z launcher'ami . Jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o tego typu sprawy. Czy jest osoba która chciała by mi pomóc zrobić to krok po kroku ( możemy sie umówić na gmail/skype/ itp ) , wiem ze jest bardzo duzo poradników itp ale moja wiedza o Telefonach jest naprawdę bardzo mała, dla tego prosze o wyrozumiałość. Za poświęcony czas jestem w stanie zapłacić - hmm maksymalnie do 100 zł ( przelew na konto PayPal z konta PayPal ) - dla osób bez zaufania oferuje przedpłatę, zwyczajnie chce by ktoś mi pomógł . Jesli to ważne to mieszkam w Uk a sieć której używam to Vodafone / O2

Pozdrawiam Dominik



Dodam że chętnie zapłacę za pomoc w poprawnym wgraniu CM - to tak dla userów tego forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam.

 

A kolega zaktualizował sobie recovery do wersji 6.0.4.X lub TWRP 2.7.0.1 (lub nowsze) ?

 

A jaki to błąd [status aborted]?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak zaktualizowany poprzez program room manager od clockworkMod. Tak wyskakuje status aborted i nic się nie dzieje. Mogę dać rebot system no ale wtedy musze wszystko robić od nowa ustawienia WiFi itp

post-1-0-62115000-1420905790_thumb.jpg

Przy instalacji wyskakuje dokładnie coś takiego 


Finding update package...
Opening update package...
Verifying update package...
E:No signature 
E:Verification failed
Installation aborted.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja do CM-a polecam TWRP - z nim nie mam problemów.

Masz w Google Play TWRP Manager.. i nim spróbuj wgrać. 

A jak tak się nie da..to ręcznie używając fastboota.

 

PS. są programy do tego... All in one.. One same wgrywają wsio..tylko wybierasz opcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności