Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Trend Plus] Szukam ROM'u KitKat


Piotrek Kowalski

Pytanie

Witam, szukam romu z androidem 4.4 KitKat na mojego Trend Plusa ;)

Przeszukałem wiele for, jednak nie znalazłem nic ciekawego. Najlepiej jakby był to czysty rom, bez nakładek typu Touchwiz itp.

Zależy mi głównie na możliwości instalacji aplikacji Aparat Google - robienie zdjęć sferycznych ;) Zmieniałem wykrywanie modelu telefonu na galaxy S5 i mogłem instalować aplikacje których normalnie nie mogę, lecz aparat google dalej się nie da :c

A pliki .apk znalezione w internecie nie działają, gdy używamy opcji zdjęć sferycznych. Proszę o pomoc i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ogółem wersja trend zwana jako ace IIx nie jest rozchwytywana.

Śledzę co jakiś czas tą markę i nic nie wychodzi.

Jak już wyjdzie to na zwykłego trenda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ajj ludzie, wy nie czytacie chyba :) Mi w stockowym romie nic nie przeszkadza, po zrootowaniu i wywaleniu tego co nie potrzebne jest dobrze. Jednak bardzo zależy mi na możliwości robienia zdjęć sferycznych do czego Google Camera jest najlepsza. Jeśli zmienie aby Sklep Play wykrywał mi telefon jako np Galaxy S5 dalej nie mogę tego pobrać. A czysty rom Android bez tych całych touchwizów jest moim zdaniem po prostu wygodniejszy, wole sobie sam wszystko spersonalizować używająć modów, skryptów i apek typu Xposed :) Powiedzcie mi jak zmusić telefon aby był wykrywany jako 4.4 bym mógł pobrać kamerę, albo dajcie mi inne rozwiązanie, tylko o to proszę :)

 

Z góry przepraszam, że raz mam nick TheMulti808 a raz Piotr Kowalski, zależy to od platformy na której się loguję. Na telefonie mam TheMulti808 (nick z gmaila, youtube itp.) a jak na komputerze dam logowanie z gmailem mam Piotr Kowalski :) Nie wiem czemu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sklep Google identyfikuje system. Nawet jak zmienisz nazwę systemu, co jest możliwie, to nic nie zmieni.

Trzeba szukać aplikacji portowanej na twój system. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moglbys pomoc ? Nie szukaj za mnie tylko nakieruj mnie troche :)

Sorka za double post ale chcialem dodac ze sciagnalem kilka wersji tych aparatow ale zawsze wyskakuje blad " aplikacja aparat zostala zatrzymana"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności