Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Note N7000] Bootloop i wchodzenie w recovery


Rikki Tikki

Pytanie

Witam serdecznie,

nakaszaniłem sobie z Note'em. Mianowicie byłem nieco znudzony z stockiem i chciałem wgrać CM, SlimROM lub omniROMa - cokolwiek lżejszego.

 

Problem zaczął się już przy wgrywaniu recovery (root poszedł normalnie) - CWM, PhilZ  touch, wszystko lipa. Przez wgrywanie pliku ZIP z karty SD był taki problem, że "verification signature failed", namiast ODIN pokazywał i do tej pory pokazuje mniej więcej coś takiego:

 

<ID:0/005> Added!!<OSM> Enter CS for MD5..<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..<OSM> Please wait..<OSM> philz_touch_6.07.9-n7000.tar.md5 is valid.<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..<OSM> Leave CS..<ID:0/005> Odin v.3 engine (ID:5)..<ID:0/005> File analysis..<ID:0/005> SetupConnection..<ID:0/005> Initialzation..<ID:0/005> Get PIT for mapping..<ID:0/005> Firmware update start..<ID:0/005> SingleDownload.<ID:0/005> recovery.img<ID:0/005> NAND Write Start!! <ID:0/005> FAIL!<ID:0/005> <ID:0/005> Complete(Write) operation failed.<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
Problem w tym, że wczoraj miałem taką sytuację że skończyło się mniej więcej na 'leave cs', niechcący odłączył mi się telefon od USB... i od tego czasu lipa.

Telefon łapie bootloop, i po drugim restarcie otwiera androidowe recovery. Download mode/recovery chodzi ogólnie normalnie.

Hard reset nic nie dał, recovery wgrać nie mogę, nowego softu też nie idzie.

Doświadczenia zbyt wiele nie mam, wcześniej tylko kilka z rodziny S robiłem, ale wszystko przebiegało lekko i bezproblemowo.

Chcę spróbować wgrać stockowego Androida przez ODINa z sammobile (archiwum się jeszcze ściąga), ale nie wiem czy to odpowiednie rozwiązanie, dlatego wolałem się podpytać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To jedyne rozwiązanie , tylko że z sammobile będzie problem pobrać lepiej już z jakiegoś chomika albo innego serwera, tylko patrz czy ci nie ucielo plików, i nie odpinaj tym razem telefonu

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności