Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG L9 P760] Root


XQS

Rekomendowane odpowiedzi

Root telefonu wykonujesz na własną odpowiedzialność nie odpowiadam za szkody jakie mogą powstać po rootowaniu.


Wersje oprogramowania na jakich można wykonać roota to 10A i 10B (Play,Orange)
Jeśli masz inną wersje oprogramowania skorzystaj z tego poradnika http://[link nie zgodny z regulaminem]/Kaxya aby zainstalować wersje systemu którą można zrootować.
Nie pisz postów typu :

Mam 10F czy moge zrootować?





1. Włączamy Debugowanie USB: Ustawienia -> Opcje dla programistów -> Debugowanie USB

2. Włączamy Nieznane źródła Ustawienia -> Zabezbpieczenia -> Nieznane źródła

3. Wyłączamy antywirusy (jeśli macie zainstalowane)

4. Podpinamy telefon do komputera w trybie Oprogramowania LG powinna się partycja LGAutoRun na której są sterowniki i musimy je koniecznie zainstalować.

5. Pobieramy tą wersje skryptu i rozpakowujemy:
Root_with_Restore_by_Bin4ry_v18

6. Upewniamy się że telefon jest w trybie Oprogramowania LG i jest podłączony do komputera.

7. Uruchamiamy jako administrator plik RunMe.bat w folderze do którego wypakowaliście paczkę. (jeśli pojawiają się błędy to uruchom program normalnie, nie jako administrator)

8. Kiedy otworzy się konsola i zapyta nas o tryb wpisujemy: 1 (i wciskamy enter)

9. Na telefonie powinien pojawić się komunikat o przywróceniu ustawień, NIC NIE WPISUJEMY w rubryczki, potwierdzamy przywrócenie ustawień.

10. Po wyświetleniu komunikatu potwierdzającego przywrócenie ustawień wciskamy enter i czekamy, telefon powinien się zrestartować, tapeta zmieni się na domyślną.

11. Twój telefon jest zrootowany :)



FAQ:
Jeśli masz problem ze sterownikami: http://forum.android...iki-mtp-235500/


Jeśli chcesz zaktualizować zrootowany telefon użyj tej aplikacji http://[link nie zgodny z regulaminem]/Kay7d aby zabezpieczyć root w trakcie aktualizacji.


Pozdrawiam !
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak. Mam oprogramowanie 10a, w każdej chwili mogę zaktualizować do wersji b. I teraz ode mnie zależy, jeżeli dam ota kiper (nie wiem czy poprawnie napisałem) to root pozostanie, jak nie to przepadnie.

Mechanizm unroot jest banalny. :)

wytapane ze zrootowanego P760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tych sprawach kompetnym laikiem i czy mógłby mi ktoś dokładnie opisać 4 punkt. Z góry dziękuje i mam jeszcze jedno pytanie czy po zrobieniu roota od razu będę mógł przenosić aplikacje na kartę SD np. przy po mocy App 2 SD Pro czy muszę jeszcze coś zrobić? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pkt.4 jest banalny. Podpinasz Fona, i instalujesz to co się wyświetli. Jeżeli masz zainstalowane sterowniki to powinien nie wyświetlić nic. Co do ap2sd to nie ma póki co prostej metody. Należy wpisać skrypt- ale ja się w to nie bawiłem.

wytapane ze zrootowanego P760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz oprogramowania 10a- tutek w innym temacie.

wytapane ze zrootowanego P760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dlaczego po nacisnięciu :1 w konsoli , telefon nie resetuje mi się ? Prosze o odpowiedz .

A o to odpowiedź:

1. Włączamy Debugowanie USB: Ustawienia -> Opcje dla programistów -> Debugowanie USB

2. Włączamy Nieznane źródła Ustawienia -> Zabezbpieczenia -> Nieznane źródła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Czy telefon ma włączony tryb debugowania w ustawieniach ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym sęk że ma włączony wczoraj chciałem sobie zrootować telefon ok. Odpalam to Oprogramowanie LG i na kompie włączam LGautorun no i pojawia się komunikat że musze pobrać Lg Suite czy jakoś tak dobra pobieram , instaluje i dzisiaj odpalam LGautorun z nadzieją że zainstaluję te sterowniki i gdy włączam to te sterowniki odłączają się i pojawia się instalacja tam oprogramowanie urządzenia i pojawia mi się urządzenie LG P760 jako tam między innymi instaluję się :

Urządzenie Kompozytowe USB

LGE AndroidNET USB MODEM

LGE ANDROIDNET USB SERIAL PORT (COM10)

LG P760

ANDROIDNET SOONER SINGLE ADB INTERFACE

 

1oruom.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności