Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia L] Aplikacja Chrome została zatrzymana


Tridez

Pytanie

Witam. Wczoraj postanowiłem zainstalować sobie Cyanogenmod 12 na moją Xperię L. Wszystko ładnie śmiga, lecz jedyny problem tkwi w przeglądarce Google Chrome. Gdy próbuję ją włączyć, to ukazuje mi się komunikat: "Niestety, aplikacja Chrome została zatrzymana". W żaden sposób nie da się jej uruchomić. Czyściłem pamięć podręczną, reinstalowałem Gapps, bawiłem się różnymi opcjami w telefonie i nic nie pomogło... Wiem, że w Sklepie Play jest mnóstwo różnych darmowych przeglądarek, lecz jestem za bardzo przyzwyczajony do Chrome i ciężko będzie mi się przerzucić na inną przeglądarkę... Tym bardziej, że instalowałem chyba już około 8 różnych przeglądarek i żadna nie przypadła mi do gustu tak bardzo, jak Chrome...

 

Paczkę Gapps pobierałem stąd:

http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/development/rom-cm12-daily-builds-gapps-t2937887

A więc jest jakiś sposób, aby Google Chrome zaczął poprawnie działać? Bardzo mi na tym zależy...
Z góry dziękuję za odpowiedź! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Właśnie zainstalowałem sobie Cyanogenmod 11. W CM12 było o wiele więcej błędów, niż tylko ta przeglądarka. Na początku wszystko wydawało się działać, lecz po 2 dniowym użytkowaniu telefonu na tej wersji Cyanogenmoda znalazłem chyba z 10 denerwujących błędów. Wróciłem do CM11 i wszystko jest okej. Teraz tylko muszę czekać, aż zostanie wypuszczona nowa wersja CM12 na moją Xperię L. Temat można zamknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności