Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Ace s5830i] Problem z Google apps


Lewy Cygan

Pytanie

Witam ,otóż mam problem. Pewnego razu po hard formacie ,nie chciały mi się zainstalować gapps. Więc sformatowałem wszystko i zainstalowałem stocka przez odina. Następnie według instrukcji bieltv3 zainstalowałem CM7 z jego strony (3 formaty ,mount system , instal 1.karnel 2.cm7 3.gapps) Najpierw się nie udawało zainstalować nic ,nie bootował się ,później po wcześniejszym zainstalowaniu stocka z pitem zainstalował się ,ale nie ma google apps. Próbowałem kilkakrotnie i nie wychodzi. Może ktoś wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Udało się po wielu próbach. Może ktoś też będzie miał problem to niech spróbuje tak jak ja :  instal stock /cwm 5.0.2.6 i utrwalacz od razu / root / 3 wipe / karnel cm7 v3 / cm7 / factory reset / reboot / ja system się załaduje to znowu do cwm / 3 wipe / gapps 20110828 / factory i wipe cache / reboot /   i jakoś poszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

factory / cache /dalvik  i mount /system ,następnie karnel cw7 v3.0 , cm7 ,i gapps . Zainstaluje stocka ,a później 10.2 z tego tematu http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/2245-galaxy-ace-s5830i-cyanogenmod-102-stable-2014-03-09/ i zobaczymy co będzie.


Na stockowym romie mam : android 2.3.6 ,karnel 2.6.35.7 dpi@DELL165 #1  ,i przed instalacją custom roma najpierw instaluje room ,a później cwm 5.0.2.6 i żeby cwm został (na stocku) po restarcie to muszę po instalacji cwm zainstalować jakiś pliczek (0824cwm.zip) i zostaje wtedy i coś do oc się dodaje ;p


edit: Przy instalacji cm10.2 wyskakuje błąd (status 0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności