Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG L90] [BETA][D405]CyanogenMod 12


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

[LG L90] [bETA][D405]CyanogenMod 12

 

Jest to nieoficjalny ROM dla L90, co najlepsze utworzony przez naszego rodaka ;)

Więc musimy testować aby usprawnić ten ROM ;)

 

Wymagania:

  • Odblokowany bootloader
  • ROOT
  • CWM/TWRP najnowsze

post-7223-0-68139900-1417164870_thumb.jppost-7223-0-18583400-1417164889_thumb.jp

 

Pobierz:

ROM: cm-12-20141207-UNOFFICIAL-w7.zip

cm-12-20141215-UNOFFICIAL-w7.zip
cm-12-20141230-UNOFFICIAL-w7.zip
cm-12-20150111-UNOFFICIAL-w7.zip

Gapps: http://gapps.cyanogenmod.pl

 

Instrukcja:

  1. Pobierz ROM i Gapps
  2. Wrzuć pliki na kartę pamięci
  3. Wyłącz telefon
  4. Uruchom TWRP/CWM
  5. Wykonaj kopie zapasową
  6. Pełne wipe systemu
  7. Zainstaluj ROM, potem Gapps Reboot

xda: http://forum.xda-developers.com/lg-l90/development/rom-cyanogenmod-12-lg-l90-t2953308

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ok... narobiłem zamieszania bo stara wersja CWM, paczka opisana jako 6.0.4.9 a w rzeczywistości było pare wersji w plecy, po prostu pobrane z innego miejsca :P Teraz męczę się z czym innym. Zainstalowałem aboot z wersji 10b i dostaje przez pysk że paczka jest dla w7 a ja mam w7ds, dlatego też podejrzewam, że to aboot z 410... Jaki aboot zainstalować? bo nigdzie nie widzę żeby był do 405n 10d. Propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CM12 zainstalowany, zmieniłem w paczce zip po prostu z w7 na w 7ds by pominąć problem przy instalacji tyle ze pokazuje mi teraz zasięg z dwóch kart :P czyli obok zasięgu mam drugi znaczek przekreślonego koła i automatycznie wyłącza się NFC w opcjach. A potrzebny mi plik aboot bin do 405n w wersji 10d softu którego nigdzie nie mogę znaleźć (plik był potrzebny bodajrze do odblokowania bootloadera). Podejrzewam, że jak na nim powtórzę instalację to NFC będzie działać. Dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Rom oparty na CM 12 jest inny niż stock.

Po pierwsze CM oparty jest na kodzie AOSP (czystym open secure do pobrania na android -dev)

Jeżeli będziesz mieszał.. to możesz uwalić fona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wgrasz stocka, to będzie ten plik.

NFC jest zawarte w stocku.

 

Ponad to, bierz pod uwagę ten fakt, iż CM 12 jest tu w fazie testów "beta" coś zawsze może nie działać.
 

 

A masz jakieś info, że komuś nie działa NFC po powrotu do stocka ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności