Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Huawei G300] Problemy z CM11 "Aplikacja nie została zainstalowana"


Aga C

Pytanie

Czy ktoś pomoże nowicjuszce?

Zainstalowałam CM11 bez problemów.

Próbuje zrobić restore danych na CM11. Jednak...problem w tym, że do zrobienia backupa był użyty program huawei AllBackup.apk (na androidzie ICS), zrobiłam kopię zapasową danych i kopię tej aplikacji.

I teraz gdy chcę zainstalować ww.aplikację wyskakuje "Aplikacja nie została zainstalowana"

Próbowała sobie pomóc za pomocą rad z forum, czyli zrobiłam root explorerem - copy do system/app - reboot i dalej nic....) dalej nie mogę zainstalować aplikacji. Jakieś pomysły? :)

rom to CM11 a tel to huawei ascend g300

dodam że jest mi wszystko jedno czy wgram apk czy wgram bezpośrednio backup - to znaczy gdyby ktosznał program który odczyta mi pliki bacupa to też będą wdzięczna - backup jest w folderze z datą a w nim plik: info.xml i kolejno pliki z rozszerzeniem .db (sms.db, contacts.db, itp.)

jeśli ktoś ma jakikolwiek pomysł - poproszę go tu umieścić :) dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Możesz jeszcze dłuższą metodą ale pewniejszą , wrocić na stock , przywrócić wszystko , zainstalować apke z androida do backupów zrobić kopię, wgrać cm i przywrócić kopie z tej apki ;) Dłuższa ale by dało rade , tylko dla wytrwałych ;P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poszukalbym na twoim miejscu apki do backupow w sklepie ja początek:)

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Albo na tej stronie wisi link z tą apka której uzylas do kopii http://www.modaco.com/topic/357144-apps-huawei-original-applications/

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szukam.... i żadna apka nie otwiera.
Dzisiaj znalazłam takie rozwiązanie http://[link nie zgodny z regulaminem]/f850/titanium-backup-free-and-pro-18784-print/index82.html , ale u mnie się nie sprawdza.
Szukałam też programu do konwertowania na pc, ale żaden program nie daje rady nawet otworzyć plików :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności