Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Trend GT-S7560] Zbugowane WiFi - Cyanogenmod i inne rom'y.


Damian Siodłak (Donio3d)

Pytanie

Witam! Jestem posiadaczem Samsung Galaxy Trend GT-S7560.

 

Dosłownie mówiąc przełącznik WiFi nie działa w żadnym rom'ie. I to dosłownie! Pac/Cyanogenmod(poczawszy od 9 do 11)/Bean - po prostu w żadnym oprócz stockowym. 

 

Posiadam CWM recovery 5.5.0.4 na którym już wcześniej wgrywałem wszelakie romy i wszystko chodziło sprawnie, tak jak powinno.

 

Jakieś pół roku temu przesiadłem się na stock'a - wszystko było okej. Funkcjonuję z kernelem extreme by sandman, CWM 5.5.0.4 i SuperSU. Nabrałem ochoty aby przenieść się na Cyana, wszystko instaluje jak powinienem.. a tu problem z WiFi.. I tak z każdym romem!

Na pewno nie robię błędu podczas instalacji, wszystko robię tak, jak być powinno.

Próbowałem zrobić wipe'a po instalacji Cyana lub zainstalować na niego innego, tak samo z innymi romami - lecz nic. 

 

Co może powodować ten błąd? Usiłowałem przeinstalować recovery, lecz nic to nie dało. Tak samo z rootem.

 

Wiem że innym działa, itd, ale czy zna może ktoś jakiekolwiek rozwiązanie na mój problem?

Podkreślam że wcześniej wszystko działało, romy chodziły bez szwanku. Wszystko ogólnie sprawnie. Teraz, w każdym romie, nie działa WiFi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kernel.

 

Jeżeli nie działa wifi, to winą na pewno jest kernel.

On pewnie się nie zmienia podczas aktualizacji (bo jest na nim oparty). Więc problem nie znika.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie, z tego co wiem Cyana można wgrać od razu od najnowszej. Nawet powstała aplikacja na sklepie google. (O ile dobrze Cię zrozumiałem)

Próbowałem na czystego stocka ale nic ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0

A co to zmienia? Reszta nie działa. Wspominałem że każdy był instalowany po full wipe więc to nie ma nic na rzeczy gdyż inne "powinny" działać. A poza tym w komentarzach "wszystkim" działa. Nawet ten z dziwnym WiFi, niektórym działa. - Tylko dlaczego nie mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam! Sformatowałem system telefonu i.. Neo trafił w dyche.

Po usunięciu kernela, systemy śmigają aż miło.
Był to Sandman Kernel ExTreMe 1.3ghz, 325mgz gpu.

Temat do zamknięcia - dziękuję za pomoc.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności