Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S II] Telefon się wyłącza po włączeniu transmisji danych


Przemysław Burek

Pytanie

Witajcie,

 

mam problem ze swoim Samsung Galaxy S II. Mam Cyanogenmod - aktualizacja z 7 listopada. Od jakiegoś czasu pojawił się u mnie problem.

 

Chodzi o to, że jak włączę transmisję danych albo wifi to telefon po kilku sekundach zaczyna się ściemniać, niknie sygnał sieci komórkowej i wyłącza się. Albo udaje się go uruchomić ponownie, albo po ponownym uruchomieniu szybko znowu się wyłącza.

 

Problem jest w momencie kiedy telefon nie jest podłączony pod ładowanie. Jak jest ładowarka podłączona to wifi i transmisję danych mogę bez problemu używać.

 

Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hej,

 

dziś telefon był u znajomego. Telefon miał format, zainstalował najnowszy CM - to samo. Potem wgrał Slimkat - widzę już, że po włączeniu wifi telefon się wyłącza... :/


Telefon działa prawidłowo jak jest podłączony do ładowania. Zniknął chociaż problem z wysyłaniem smsów i komunikatem, że proces com.android.phone został zakończony.


Co to może być? Pomóżcie, proszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli nawet jak mam wgrany SlimKat to i tak jest coś innego? Czy to może być wina baterii albo jakiegoś zwarcia w telefonie? Na ładowaniu nie ma tego problemu. Jak odłącze od ładowania to wtedy się tak dzieje...


znajomy mi powiedział, że gapss było wgrane z kitkat. Czy możesz ewentualnie wskazać, które gaaps będą ok?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepsze to pewnie z tematu z którego masz rom. Zawsze instaluję micro i to co mi potrzebne pobieram z marketu.  Jeśli nadal rom nie będzie działał w stu procentach to zainstaluj starszy build bądź wróć do stocka 4.1.2 i od nowa zainstaluj Kitkata

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ehhh, nie wiem naprawde o co chodzi. Czy telefon jest już do wyrzucenia? :( Czemu na ładowaniu problem nie występuje? Tylko jak telefon się odłączy od ładowania?


Co do gapps to zauważyłem, że na karcie sd miałem taki plik:

 

pa_gapps-modular-pico-4.4.4-20141110-signed

 

Slim-i9100-4.4.4.build.8.12.1-WEEKLY-7857

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności