Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Note GT-n7000] Telefon nie wchodzi w tryb recovery, system się nie uruchamia


koziol_matol

Pytanie

Witajcie,

 

Mam następujący problem: miałem zainstalowanego CM11, ale jako że miał sporo bugów i ciągle były z nim problemy zmieniłem go na stabilnego CM10.3. Wczoraj czytałem o innych modach i postanowiłem zmienić go na Paranoid Android, ściągnąłem rom i gappsy, w trybie recovery zrobiłem wszystko tak jak miało być, dałem uruchom ponownie. Wtedy telefon pokazał animację uruchamiającą nowy system, a zaraz po niej czarny ekran i komunikaty o błędach (że Setup Wizard nie może się uruchomić, i że Google Apps nie mogą zostać uruchomione, albo powodują błędy czy coś takiego). Próbowałem restartować telefon, żeby wejść w tryb recovery i coś z tym zrobić. Niestety telefon się restartuje, i nie wchodzi już w tryb recovery. Po przeczytaniu kilku wątków na forum udało mi się wejść za to w download mode. To znaczy że jest szansa na ratunek? :) Podejrzewam, że powinienem ściągnąć Odina i co wtedy? Co wgrać, jakie pliki i jak? Wszelkie wskazówki mile widziane :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No właśnie myślę że to jakoś z tego wyszło wszystko, bo się nie zorientowałem, a podejrzewam że ten paranoid ma wersję 4.4.4... i w ogóle Gappsy ściągnąłem z 2013 roku, czyli do androida 4.2 jeśli nawet nie do jakiegoś 2.4... :/ i się posypało. To co teraz zrobić? Mogę wgrać jakoś CWM teraz odinem? Nigdy tego nie robiłem... Na stronie CWM podaje, że najnowsza wersja to 6.0.4.3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności