Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy S II i9100] Nagrzewa się, strasznie muli, zzera baterie


Patryk Szkudlarek

Pytanie

Witam

Mam problem ze swoją SII, gdyż nawet gdy nie używam telefonu, ale jest włączone tylko WIFI, strasznie się nagrzewa, w okolicach aparatu, czyli zapewne CPU, w dodatku strasznie sie zacina, ze nie da sie go uzywac, a jedyny czasami ratunek to wyjęcie baterii. Nie reaguje na odblokowanie przyciskiem, ani Home, a jak się włączy muzykę, to  się zacina, jak by procesor miał jakieś błędy, no sam nie wiem co mu może być, wiec zwracam się do Was w tej sprawie o pomoc. Wramy mam WanamLite Rom, na stocku dzieje się tak samo, a bateria umie spaśc w stanie spoczynku przez godzine ok 15%, z wyłaczonym WIFi. Gdy wchodzę do zakładki Bateria najwięcej pobiera energii Jądro systemu (41%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Niby to system stabilny :/
ale na CM11 ale nightly, tak wiem, to nie oficjalne, i codziennie aktualizowalem, az do 25 kiedy problem zaczął się nasilać

Wtedy czekałem na kolejny update, ale nic to nie dało i wróciłem do Stockowego bez modyfikacji i wtedy zaczęło przybierać na sile, bateria w mgnieniu oka się rozładowywała, a on sam się grzał, od tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

od początku Stock - root - cwm - cm 11 nightly (3 tygodnie, codziennie aktualizowany) - powrot do stocka - wanam - miui

 

problem zaczął się po pewnej aktualizacji cm, a pozniej stock ani wanam nie podziałały


Zachowanie o tyle dziwne, że stan baterii sam się podnosi, bez ładowarki, czyżby płyta była uszkodzona ?

post-22465-0-72581000-1414615033_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na wykresie widać, że przerwałem, a później zostawiłem go na jakiś czas i bateria sama podskoczyła w górę, jutro go dokładnie przeanalizuje, naładuje do pełna i jutro dam znać, macie jeszcze jakies sugestie, bym jutro sprawdził ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na wykresie widać jak ładowałeś do pewnego poziomu, po czym przerwałeś i bateria spadła do zera.. tel powinien był paść ale wifi w tym czasie działało, a potem samo wskoczyło na jakiś poziom i samo się ładowało, naładuj go do końca i zobaczymy co się bedzię dziać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znaczy ten zanik to wynik wyłaczenia telefonu :)


Już cały dzień minął wiec dam kilka słów co dziś się działo, więc odłaczyłem go o godzinie 7, cały czas na MIUI, ale nadal bez powodu zżera baterie, oszczędzanie energii włączone, a sprawdzałem w ciagu 7h tylko godzine, przez 30 minut słuchałem muzyki i raz przez WIFI wszedłem na FB na zaledwie 2 minuty, i po 7h brakowalo ponad 20% baterii, a przeciez nic nie robiłem, a WIFi było wyłaczone, grzać się już nie grzeje, mulić nie muli, ale jest czas, ze pamięć ram mam zajęte w 3/4 i wolne mam ok 200 mb, czasami 100, choć nic takiego nie robiłem, jakieś porady ?

 

Teraz mam jakieś 30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności