Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Trend Plus] Problem z edycja pliku vold.fstab


Aleksander Zagajewski

Pytanie

Witam Posiadam telefon Samsung Galaxy Trend Plus

Wgrany jest w niego Trendy Turbo room ,jest zrootowany.

Po edycji Vold.fstab tak zeby czytal karte pamieci jako pamiec glowna i tam wgrywal wszystkie gry i dane do nich ,poprzez zmiany sciezek ..../sdcard/.... i ...../extSdCard/.....  ,telefon po restarcje lapie bootloopa albo wlacza sie sam napis " Android " i na tym koniec, Probowalem wiele godzin samemu ustawiac i zmieniac dany skrypt w pliku lecz nie skutecznie co powoduje instalowanie na nowo systemu zeby telefon sie uruchomil ,zalaczam screeny jak wyglada ten plik u mnie i prosze o pomoc .

 

 

 

Z gory dziekuje i czekam niecierpliwie na odpowiedz i pomoc.

 

post-16478-0-02588800-1413834641_thumb.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

A spróbuj tym sposobem... 

Niestety nosi to ze sobą ryzyko przenoszenia ręcznego plików...

 

 

Witam.
Długo grzebałem w necie na temat instalacji gier na karcie pamięci. Jak wiadomo telefon ma tylko 2gb swojej, więc większe gry nie wejdą. Istnieje jednak sposób, aby przenieść pliki z gry (.obb) na kartę pamięci, i żeby gra działała normalnie. Wystarczy zainsatlować Xposed Installer, a potem znależć moduł 'OBB to SD'.

Instrukcja:
1. Zainstaluj Xposed Installer.
2. Wejdź w dział 'Pobierz' i znajdź mod 'OBB TO SD'. 
3. Zainstaluj go.
4. Włącz go w sekcji 'moduły'
5. Uruchom ponownie telefon i ciesz się możliwością przenoszenia plików na kartę pamięci smile.png

Uwaga!
Pliki należy przenieść do folderu 'externad SD-->Android--->obb...'

 

Niestety tyczy się to gier.. ale spróbować można.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzieki za podpowiedz ale znam ten sposob ,chodzi mi raczej o to ze np. ze sklepu play pobiera mi na pamiec telefonu albo mowi ze pamieci jest zamalo... mysle ze da sie odpowiednio ten skryp przerobic ,lecz mi sie nie udalo ( studiowalem ten plik 4 godziny ) . czy potrafisz lub znasz kogos kto sie zna na tym i byl by wstanie sam lub wspolnie zemna jakos go przerobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem ,To ze ruszalem nic sie nie stalo bo pomimo blednego skryptu moge uruchomic po wgraniu rom'u telefon ,

Tylko ze gry ze sklepu play nie da rady w ten sposob programami zainstalowac a na dodatek ostatnio directory bind mi nawala i niby montuje folder obb ale gra i telefon tego nie wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zastanawiam się czy autor tego tematu nadał poprawnie uprawnienia do zedytowanego pliku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, nadałem odpowiednie uprawnienia , lecz nic z tego ,@Michał Pawlomich poprosiłem znajomego i razem z nim próbowałem cos "ugrać " lecz kończyło sie to albo bootloopem albo crashowalo system po wlaczeniu wiec dałem sb spokój ,gdyż kupilem nowy telefon Huawei G750-U10 i w nim nie mam takiej potrzeby by coś zmieniać jeżeli chcesz możesz napisac do mnie na priv albo poczte i może u cb to ruszy.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności