Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Ace 2] Telefon po użytkowaniu CM nie chce się uruchomić


Szyszak92

Pytanie

Chciałbym poprosić o pomoc.
Jestem posiadaczem Samsunga Galaxy Ace II i do tej pory strasznie mulił na androidzie 4.4.1 (bodajże). Postanowiłem sciagnąć na niego gappsy i cyanogen'a 11.0. Zrobiłem wipe'a i przeinstalowałem system, dzięki czemu wszystko pięknie śmigało: bateria trzymała około 24h z włączonym wi-fi i dostępem do internetu, system sprawdzał się świetnie, bez najmniejszych zacięć działało w tle kilka aplikacji. Nie wiem czy to istotne, ale wspomne, że po pewnym czasie od zaimportowania kontaktów zdarzało się, że gubił listę kontaktów i trzeba je było zaimportować raz na 1,5tygodnia. Do dzisiaj wszystko działało.
Budzik nie zadzwonił, telefon był wyłączony po tym jak wyładowała się bateria. Podłączyłem tel do ładowania i postanowiłem włączyć. Za pierwszym razem ukazało mi się niebieskie logo cyanogen'a po czym ekran zaczął mrygać (jak gdyby miał zwarcie) i się wyłączał. Za drugim razem działo się to samo, z tym, że telefon już nie chciał wstać. Nie pomogło ładowanie, wyjęcie karty sim, wyjęcie baterii i podłączenie do zasilania, nie pomogła wymiana baterii. Telefon nie reaguje i nie daje sie naładować. Nie jest to też kwestia ekranu, bo telefon nawet nie wibruje. Po prostu sie nie włącza. Nie podkręcałem w nim, ani CPU, ani GPU.

Telefon jest w miarę nowy, bo dostałem go na tegoroczną gwiazdkę i ma gwarancję 2 lat. Nie wiem natomiast czy ktoś mi to uwzględni, jeśli zobaczy, że mam tam wgrany inny system, niż zawieszający się stockowy android. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

pusta bateria....

kolego został go pod ładowarką (na wyłączonym) na 40 minut i zobacz w tedy te tryby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moja mama i moja siostra maja te same telefony, po przelaczeniu dzialajacej baterii niestety nadal sie nie odpala.
Co więcej, po przełożeniu mojej baterii do innego telefonu w trybie łądowania ukazuje sie żółty trójkąt z czarnym wykrzyknikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podładowałem chwilę swoją baterię w telefonie mamy i przestało się wyświetlać, to o czym wspomniałem. Przede wszystkim mój telefon w ogóle nie reaguje. To mryganie ekranu z napisem "cyanogen" przy ostatnim działaniu wyglądało, jakby było jakieś zwarcie w telefonie.
Nie ma żadnego sposobu na zresetowanie ustawień bez włączania go? (jakiś specjalny przycisk reset), jak moge sprawdzić jego napięcie? Jak w ogóle wygląda sprawa z gwarancją i cyanogenem?


Przy sprawnej, naładowanej baterii telefon nadal nie reaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To, co pisał Ci Hyniek:

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/642-galaxy-ace-2-wgrywanie-nowego-romu-pda-jednoplikowy/

http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1338-samsung-galaxy-ace-2-firmware-stock-do-pobrania/

 

Musisz wgrać stocka, reset ci nic nie da.

 

Możesz spróbować CWM i wykonać wipe.. jak masz cm,to wiesz jak wejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności