Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[OnePlus One] CyanogenMod 11 - Stable/Nightly


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

[OnePlus One] CyanogenMod 11 - Stable/Nightly

 

post-7223-0-19630000-1392723935.jpg
 
Jest to oficjalna wersja CM 11 od CyanogenMOD!
Nie mylić z 11S!!
 
 

Wymagania:

  • ROOT
  • CWM najnowsze
  • Odblokowany bootloader

Instrukcja:

  1. Pobierz rom i Gapps
  2. Wrzuć plik na kartę pamięci
  3. Wyłącz telefon
  4. Uruchom tryb recovery
  5. WYkonaj pełne wipe
  6. Zainstluj rom, potem gapps
  7. Reboot

post-7223-0-97979100-1412237535.png

Pobierz:

ROM: http://download.cyanogenmod.org/?device=bacon
Gapps: http://wiki.cyanogenmod.org/w/Google_Apps

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, jestem świeżym posiadaczem OnePlus One i dopiero wgryzam się w temat. Wcześniej używałem Samsunga S Plus który działał na CM 10.1/11 ale z tego co widzę OPO we wgrywaniu romów to chyba inna bajka i muszę troszkę poczytać/poszperać zanim zacznę coś tam majstrować. Ogólnie wolę czyste oprogramowanie tj. CM. Może mi ktoś powiedzieć jakie są różnice między CM11S (focjalnym-taki własnie mam aktualnie wgrany) od CM11? Ten co mam działa fajnie ale zależy mi na czystym szybkim romie pozbawionym pierdół i dodatków takich jak np. samsung na siłę wrzuca. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Czyli jak wgram CM11 wszystko będzie działać tak samo jak CM11S + root dodatkowo. Jeszcze nie wiem jak się do tego zabrać tak więc nic nie robię tylko czytam i szukam jakichś nowych informacji. Jedyne co zauważyłem na stronce CM, że tam praktycznie każdego dnia wychodzą nowe wersję. Jakby co to którą wybrać jak już będę się zabierał do wgrywania zwykłego CM11? Zawsze najnowszą? W razie pytań i niejasności będę pisał, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się... CyanogenMod dzieli swoje firmware...

 

Nightly (codzienne/nocne) - są to wersje z poprawkami, dlatego są wydane codzienne

Snapshoot (miesięczne) - przynajmniej raz w miesiącu CM wydaje wersję. Zbiór poprawek nocnych wersji+ skupienie się na innych problemach

Stable (stabilne wersje CM) - teraz bardzo rzadko się pojawiają, jak sama nazwa mówi są stabilne...

 

w/w opisy tyczą się CyanogenMod 11 

 

CyanogenMod 11S - jest wersją, którą Google oznaczyło swoim znaczkiem i dopuściło do sprzedaży oficjalnego CM. Dlatego jest to wersja "S",nie jest tak aktualizowana jak wersje CM 11. 

 

Czy już chcesz wgrać taki rom, czy taki..to zależy od ciebie. Różnica zawsze jest.. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności