Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Trend] Krótki czas działania baterii po wgraniu CyanogenMod


Captivity

Pytanie

Witam

 

Mam do Was wielką prośbę, potrzebuję pomocy ponieważ po wgraniu CM na moim Samsung Trend bateria zaczęła strasznie szybko lecieć. Wyłączyłem już apkę seeder, w ustawieniach wydajności wybrałem profil powersave, ale to i tak nic nie zmieniło, bateria starczy na bardzo mało czasu... W porównaniu z drugim Trendem, który nie ma CM - wczoraj mi uciekło 2% baterii, podczas gdy na tym drugim telefonie ani jednego procenta, pomimo że ten drugi nawet miał włączony transfer danych. Jak to rozwiązać? Nie mam żadnych włączonych apek, nie korzystam jakoś bardzo, telefon leży tylko jakby nieużywany a bateria leci jak na ciągłym graniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

również podłącze się do pytania tylko ze posiadam gal;axy mini 1 na CM i bateria wytrzymuje mi może kilka godzin , przy praktycznie nic nie robieniu na nim ...

 CM'a wgrałem wczoraj na swój telefon według waszego poradnika i wszystko jest gites , tylko to zżeranie baterii mnie strasznie irytuje bo cały czas mam wyłączony telefon z powodu braku energi ...

dodam że nic nie było włączone ,  a w ustawieniach pisze ze wyświetlacz pobiera aż 100 % energii 

 

ops. w ustawieniach nie mam czegoś takiego jak tryb oszczędzania energii :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

rozładowanie całkowite przez telefon i naładowanie na wyłączonym tel 3-5x cykle załatwia sprawe bo system musi sie nauczyc pojemnosci baterii i każdorazowo przy upgrade systemu czy nowym telefonie radze to używać by bateria była w pełni sprawa i co mc 1-2x cykle tak samo ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie niestety nie da się podładować telefonu wyłączonego, gdyż jak podłączam wyłączony pod ładowarkę, on się włącza. Ale mam nadzieję, że i mimo to, da się skalibrować baterię, na włączonym tel. Dzięki za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale ktoś cie w bład wprwadził.

 

To jest normalne. Mój samsung ma tak samo. Włącza się, ale po chwili wyłączy się i tak będzie ładował. (na wyłączonym)

To nie wina boota ani systemu. Tak jest zaprogramowany telefon.

 

Teleofny na WP 8.X tak mają, że MUSZĄ się włączyć.

 

Ja kalibrowałem baterię w Note 2, nie widzę różnicy.
porzez noc udziekło idetycznie 5% przy włączonym wifi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Telefon tak ma. Na flexie nie próbowałem nie chce od 4 dni się rozładować... Ale na nim przez całą noc spadnie 1%, gdzie włączony jest net i wifi.

SOft jest dobrze zoptymalizowany pod tym kontem.

 

tzn. to nie jest spartolony soft, po prostu tak ma. Inni muszą sprawdzić samsungi czy tak mają.

LG G2 Mini tak nie robi np. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności