Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia Neo V] Telefon nie odpala systemu bo wgraniu boot.img


Sky

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

4.0.4 masz ? niby uszkodzony ?

no bo robiłem backupa, testowałem inne systemy ale podczas przywracania myślę że coś poszło nie tak ;/

4.0.4 masz ? niby uszkodzony ?

w sumie juz sam nie wiem co robić... telefon sam się wyłącza z powodu błędu baterii, przycina się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mowię ci że ja też takie coś miałem zrób tak jak ci mówie i sie nie przejmuj. Naładuj go i mimo tego że ci za chwile 100 procent pokazuje to ładuj go dobre kilka godzin. potem zuzyj baterie i jak ci padnie to go nie właczaj ani nie ładuj przez jakieś 8 godzin potem bedzie wszystko ok. zrob tak jak ci mówie ja też często to mam kiedyś poruszałem ten temat na moim Arc S .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mowię ci że ja też takie coś miałem zrób tak jak ci mówie i sie nie przejmuj. Naładuj go i mimo tego że ci za chwile 100 procent pokazuje to ładuj go dobre kilka godzin. potem zuzyj baterie i jak ci padnie to go nie właczaj ani nie ładuj przez jakieś 8 godzin potem bedzie wszystko ok. zrob tak jak ci mówie ja też często to mam kiedyś poruszałem ten temat na moim Arc S . :)

ok spróbuje 

Mowię ci że ja też takie coś miałem zrób tak jak ci mówie i sie nie przejmuj. Naładuj go i mimo tego że ci za chwile 100 procent pokazuje to ładuj go dobre kilka godzin. potem zuzyj baterie i jak ci padnie to go nie właczaj ani nie ładuj przez jakieś 8 godzin potem bedzie wszystko ok. zrob tak jak ci mówie ja też często to mam kiedyś poruszałem ten temat na moim Arc S . :)

a z tym kernel to tak w 50% chodziło mi o aktualizacje bo wyskoczyła mi że moge i właśnie pisze w programie PC Companion że mam jakieś oprogramowanie (chodzi o wgrywane) a tylko kernela nie mam oryginalnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności