Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Test tabletu Modecom freetab 1002 IPS - co przetestować ?


aloisy

Czy testy to dobry pomysł?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Test tabletu modecom to dobry pomysł?

    • Tak
    • Nie
      0
    • Nie mam zdania
  2. 2. Czy posiadasz tablet?

    • Tak
    • Nie
    • Jeszcze nie ale to tylko kwestia czasu
    • Nie i nie zamierzam - smartfon mi wystarcza
      0
  3. 3. Marka modecom kojarzy mi się...

    • Dobrze
    • Średnio
    • Nie lubię
      0
    • Co to jest?


Pytanie

http://cyanogenmod.pl/index.php/26-telefony/tablety/189-tablet-modecom-freetab-1002-ips-x2-pierwsze-wrazenie <--- Już jest :)

Jak w temacie. Za kilka dni przyjdzie do mnie ten tablet -testów w sieci nie macie co szukać.

Dlatego proszę o zgłoszenia, jakie testy wykonać (crash test odpada :) ). Wszystkie testy w granicach rozsądku i przyzwoitości będą wykonane.

Czas pytań do 13-14 listopad 2012. Wtedy przyjdzie tablet i rozpoczną się testy.

Pytania i podpowiedzi tylko w tym temacie.

- Test szybkości reakcji na obrót ekranu

- test automatycznej jasności ekranu

- Podłączenie TV przez HDMI, czy obraz wraz z dźwiękiem przez HDMI jest przesyłany, czy także przez HDMI można tylko puścić dźwięk podłączając do kina domowego?

- Jak szybko chodzi Where Is my Water

Edytowane przez aloisy
Dodano odpowiedzi.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Test szybkości reakcji na obrót ekranu, i czy w każdym miejscu(system, nie gry) i w każdą stronę jest dostępny obrót ekranu, np. pulpity, dialer (np. Viber), czujnika jasności ekranu chyba on nie ma, bo bym proponował test automatycznej jasności ekranu i czy jest możliwość zmienić czułość czujnika. Podłączenie TV przez HDMI jak się sprawuje, czy przy podłączeniu można ekran w tabie wyłączyć i oglądać np. film, czy obraz wraz z dźwiękiem przez HDMI jest przesyłany, czy także przez HDMI można tylko puścić dźwięk podłączając do kina domowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Root będzie na nim?

Niestety nie - stock. Póki co nie będę go rootować.

Test szybkości reakcji na obrót ekranu, i czy w każdym miejscu(system, nie gry) i w każdą stronę jest dostępny obrót ekranu, np. pulpity, dialer (np. Viber), czujnika jasności ekranu chyba on nie ma, bo bym proponował test automatycznej jasności ekranu i czy jest możliwość zmienić czułość czujnika. Podłączenie TV przez HDMI jak się sprawuje, czy przy podłączeniu można ekran w tabie wyłączyć i oglądać np. film, czy obraz wraz z dźwiękiem przez HDMI jest przesyłany, czy także przez HDMI można tylko puścić dźwięk podłączając do kina domowego?

Toś po bandzie poleciał.

Proponuję w punktach pisać, bo to przyśpieszy moją reakcję :D

- Test szybkości reakcji na obrót ekranu

- test automatycznej jasności ekranu

- Podłączenie TV przez HDMI, czy obraz wraz z dźwiękiem przez HDMI jest przesyłany, czy także przez HDMI można tylko puścić dźwięk podłączając do kina domowego?

Tak jest czytelniej.

Od razu piszę że to będzie dobry test (zajmuję się fotografią i filmowaniem) więc sam jestem dobrej myśli.

ps. to mój pierwszy test więc nie linczujcie mnie jak coś będzie nie tak :D

http://cyanogenmod.p...odecom-1002-ips

Pierwsza odsłona - podejrzewam że jutro będzie nowsza wersja artykułu. Już wczoraj czasu nie miałem a jeszcze porządnie go nie miałem w rękach. Zawsze coś, coś jest do roboty w domu :(

Edytowane przez aloisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak - ale już teraz mogę wstępnie napisać że 9h pracy to pestka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miała być na początku stycznia, ale jestem tylko człowiekiem i napór pracy odłożył test na dalszy plan. Jeżeli jednak chcesz się czegoś dowiedzieć, po za kolejnością to pisz - na pewno odpiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uwzględnię...

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czesc

Czy mozna zapisac test tabletu modecom1002 gdzies poza strona cyanogenmod.pl (aktualnie nie jest dostepna)? Chocby w tym watku?

To chyba jedyny test tego tabletu w sieci, a nie ukrywam, ze bardzo mi zalezy na opinii.

Przypuszczam ze nie rozni sie znaczaco od 9702 (poza wilkoscia ekranu) ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trwają prace remontowe na stronie głównej. Na dniach lub godzinach będzie wszystko odbolkowane.

wytapane ze zrootowanego P760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności