Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galasy Mini GT 6500D] CyanogenMod 10.2 zawisł na logo


Leszek Kozłowski

Pytanie

Witam , więc po przestudiowaniu instrukcji zrobiłem po kolei tak jak piszę, oczywiscie zaznaczam , że jest to moja pierwsza próba aktualizacji systemu , ale po kolei przedstawię jak postępowałem: Odin 3.07 USB i instaluję roota G2x-su2.3.6.3 , potem reboot , wgrałem z niepowodzeniem CMW 6.0.3.3 b2 - j , podczas instalacji " invalid .." , wiem , że ten wątek był poruszany. Więc na CWM 6.0.3.2 jena - build2. tar.md5 (kompatybilność z S6500d bez NFS) w Recovery mode robię vipe'a cache , disk, i davikt i instaluję CM 10.2 , następnie Gapps... Logo z kółeczkiem się pojawia, i dalej nie idzie, co jakiś czas telefon wydaje wibracje ale pozostaje na ekranie logującym..Wersja jaką wgrałem to cm-10.2-20131202 unofficial. Proszę o poradę ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ehm to tak:

1.Z cm 10.2-20131202 są problemy.

2.Jak wgrywasz nowy custom przez CWM to robisz wipe:data,cache,dalvik.

3.Hm z tego co piszesz to twoja 1 taka zabawa więc nie masz innych romów na karcie SD. Więc zostaje tylko poszukanie 1 plikowego stocka i wygranie go odinem . Chyba że zrobiłeś backup przez CWM to , tylko wbjć w CWM i restore.

4.A tak btw napisz czy możesz wbić w CWM.

5.A i jak chcesz to mogę poszukać ci stocka.

6.Po co ci root , CWM instalujesz przez download mode odinem a jak wgrywasz customa to już w niektórych jest wgrany root a jak nie , to wtedy instalujesz roota : ) .

7.Napisz czy pomogło : ) .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

:D Artor mam już wgrany cm10.1 od whispa , wgrywałem trzy różne wersje 10.2 i nie chodziły , zawsze przy logo zwieszało się :D Nie miałem problemu z recovery za każdym razem CWM się wgrywał i nastęnie wipe'a właśnie w tej kolejności jakiej piszesz. U mnie nie potrzebny był stock , tylko zmiana romu na rom , i nowsza wersja Gaaps. Jak do tej pory używam tą wersję CM i działa prawidłowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To spoczko że działa a co do CM 10.2 mi 2 najnowsze wersie nie działają tylko ten najstarszy :) . Kiedyś szukałem rozwiązania tego problemu ale na próżno może the wship się zlituje i wyda nowego CM 10.2 z działającym aparatem,wifi i Którego by się dało odpalić :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To wgraj najlepiej od "20131227"

Co do roota to nie trzeba nawet wgrać dodatkowego roota... typu "G2x-su2.3.6.3" - CWM sam to zrootuje... (6.0.3.3-b2)

A co do Błędu to najlepiej zrób tak: Wrzuć na microSD najnowszą wersję cwm w zip'ie a nie .tar.md5 (6.0.4.7) - Ale być może plik z 6.0.3.3-b2 jest wadliwy od goo.im/devs/thewhisp... Spróbuj pokierować wyszukiwarką...

A wtedy wystarczy pokierować na "Install zip" I volla. Tym właśnie to się rozwiązał problem...

Albo pokieruj się tym filmikiem -> youtube.com/watch?v=maWPiYwLXTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności