Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Ace 2] Problem z apply update from ex. storage


bartolinho77

Pytanie

Witam serdecznie!

Mam stockowy niebrandowany i zrootowany 4.1.2 na swoim Ace 2. Chciałem wgrać CM 11, ale nie jestem w stanie wgrać nawet CWM recovery, ponieważ w zakładce apply update from ex. storage pokazują się same krzaczki, jakieś nieistniejące niby-pliki, ktore skłądaja sie z samych znakow specjalnych. apply update from adb zawiesza fona, pozostaje jeszcze apply update from cache, ale ona też nei ma za bardzo racji bytu bo i jak sie tu dostac do cache. 

Serdecznie prosze o pomoc i z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Przepraszam za zły dział.

Choćby z poradnika na xda pod kitkatem od teamcanjica. próbowałem na wszystkie sposoby, ale poprzez stock recovery nie mogę zrobić nic. Soft mam obecnie niebrandowany o kodzie SER na Rosję, a miałem dotychczas oryginalny XEO wprost od samsunga (uzyskany przez aktualizacje w kiesie; gingerbread chodził duzo szybciej niz ten JB z kiesa, stąd chciałem coś zmienic). SER zainstalowałem, ponieważ po paru eksperymentach z wgrywaniem CWM lub CM telefon przestał się uruchamiać, więc odinem go potraktowałem. teraz jest super, ale chciałbym wiedzieć jak miałbym do tego CWM/CM się dobrać.

Dzięki :)

edit:
problem był nawet z rootowaniem tego softu XEO. Kingo cały czas pokazywał ROOT Failed. byłem zdesperowany :D

edit2:
to co zwraca moją uwagę to fakt, że stock recovery po wejściu w apply from ex sto pokazuje ścieżkę /sdcard/, przy czym już wewnątrz androida mam sdcard0 jako pamiec wewnetrzna i extSdCard jako zewnetrzna. Może tu leży problem, że stock recovery po prostu nei otwiera dobrej lokalizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności