Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[galaxy mini2] problem Nie uruchamia się tryb recovery ani telefon


sibo_ds

Pytanie

Mam taki problem miałem w moim mini 2 wgrane cwm +root + cyan mod 11 dzialalo wszystko okey tylko że był problem ze spamował mi błąd z klawiatura to przeczytałem że po prostu Gapps trzeba  wgrać  to wgrałem przez revecory menu zaintalowalem succesfull {z powodzeniem } to daje reset  żeby wyjść z revecory menu po tym zabiegu telefon wlancza sie do napisu  Samsung galaxy mini 2 gt-6500d{ pod napisem juz nie pisze Cwm mod } i zaraz się resetuje revecory menu nie działa   tylko dziala usb to mysle wgram od nowa rom to więc sciaglem officalny rom  daje go do pda odin 3 v3.07 auto rebbot + f.reset time  [ ucb odin czyta telefon bo pisze ADded i 0:[com3] niebieska rubryka w id:com lecz jak daje start to failed... i nie wiem co  mam zrobic z góry dziękuje za pomoc





Edit: Odin3 v1.85 załatwił sprawę wgrywania romu pobralem room z "http://live.samsung-updates.com/index.php?device=GT-S6500" lecz to nie pomoglo pojawia się logo samsung świeci się na niebiesko + co jakiś czas przeskakuje na logo movistar i wibruje nic pozatym ;( wgrywanie romu oddinem 
Edit: sprobowałem wgrac inny room i dalej nic ;/ telefon vibruje i reset na logo samsung
Edit: Sądze wsumie ze Gapps raczej nie uszkodzilo telefonu tylko " update-jenaboot1.1 {karnel} " jak to odkręcić ?
Edit: Jak włacze tryb download a potem wcisne volume -/+  + home to włacza się juz recovery menu {bez cwm} dałem wipe i nic nie zmieniło sdcard nie widzi

"<ID:0/003> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> S6500DBGMK1_S6500DXXMK1_S6500DXECML1_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/003> Odin v.3 engine (ID:3)..
<ID:0/003> File analysis..
<ID:0/003> SetupConnection..
<ID:0/003> Initialzation..
<ID:0/003> Get PIT for mapping..
<ID:0/003> Firmware update start..
<ID:0/003> system.img.ext4
<ID:0/003> NAND Write Start!!
<ID:0/003> boot.img
<ID:0/003> recovery.img
<ID:0/003> fat.bin
<ID:0/003> cache.img.ext4
<ID:0/003> hidden.img.ext4
<ID:0/003> appsbl
<ID:0/003> oemsbl
<ID:0/003> partition.bin
<ID:0/003> qcsbl.mbn
<ID:0/003> qcsblhd_cfgdata.mbn
<ID:0/003> RQT_CLOSE !!
<ID:0/003> RES OK !!
<ID:0/003> Completed..
<OSM> All threads completed. (succeed 1 / failed 0)
<ID:0/003> Removed!!

"

 

Edytowane przez sibo_ds
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności