Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Trend] Problem z połączeniem z kamerą ip przez aplikację


Ewa Żytko

Pytanie

Witam!

 

Mam problem odnośnie połączenia się przez tel z kamerą ip. Chciałabym móc patrzeć przez tel jak moje dziecko radzi sobie w przedszkolu, ale żadna ze znanych mi aplikacji na androida nie chce się połączyć z kamerą.
Niestety nie znam modelu kamery i może to jest problemem? 
Czy ktoś mógłby mi pomóc?
Jeśli będzie potrzeba podam adres ip strony.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hmm ja bym spróbował jeszcze z dolphin broswer. Ona ma dodatek adobe flash... można dograć poprzez dolphina.

Może to pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Koleżanko, jest sposób ;)

Powiadasz, że na komputerze dajesz radę? Nieprawdaż? ;)

Jest to bardzo proste...

Na swoim komputerze pobierasz program TeamViewer (wchodzisz na oficjalną stronę i pobierasz moduł all-in-one)

W instalacji nic nie zmieniasz i podczas instalacji zaznaczasz wersję nie konwencjacyjną (czy coś takiego), po instalacji prosi o rejestrację. Rejestrujesz się, podając swoje dane, czyli e-mail, nazwa (nick) i hasło. Na koniec, po lewej stronie jest ID i hasło... Pod tym, pisze, żeby ustawić własne hasło... Ustawiamy i zatwierdzamy.

No dobra. Zrobiliśmy na komputerze, ale co z telefonem?

Jeżeli chodzi o telefon, to pobierasz że Sklepu Play darmową aplikacje TeamViewer i po włączeniu, wpisujesz ID z komputera i własno ustalone hasło.

Co to dało?

Możliwość sterowania swoim komputerem przez telefon! Komputer musi być włączony jak i program!

Gdy włączysz na komputerze obraz z kamery, obraz powinien się wyświetlić.

Innego sposobu niestety nie znam, ale warto spróbować.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności