Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Problem z CM7.2 na HTC wildfire


lukasz_r128

Pytanie

Witam, próbowałem dziś zainstalować CM7.2 na moim Wildfire.

Najpierw postapiłem zgodnie z instrukcją tu podaną:

http://forum.cyanoge...f-na-froyo-221/

Wszystko poszło bez problemu.

Nastepnie chciałem skorzystać z tego manuala:

http://forum.cyanoge...wac-custom-rom/

W momencie kiedy doszedłem do tego momentu:

Uruchamiamy program, pierwszą i niezbędną czynnością jest instalacja ClockworkMod (CWM). Flashujemy aplikację niezależnie jaki CWM zainstalowaliśmy przy rootowaniu telefonu, by to zrobić wybieramy pierwsza opcje w dziale Recovery: Zaflashuj ClockworkMod Recovery (zainstaluje sobie najpopularniejszy 2.5.0.7 z którego będzie korzystał. domyślnie) jak widać na zrzucie poniżej

przy uruchomieniu programu pojawia się komunikat:

Musisz zrootować swój telefon, aby ROM Manager mógł funkcjonować. Oprogramowanie Superuser nie zostało znalezione w "/system/bin/su" lub " /system/xbin/su". Użyj Google aby znaleźć instrukcje rootowanie swojego telefonu.

Po kliknięciu ok, i kliknięciu w Zaflashuj ClockworkMod Recovery pojawia się komunikat takiej treści:

Wystąpił błąd podczas próby wykonania uprzywilejowanych poleceń!

Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Jakieś porady?

Tak - telefon nie został odblokowany.

Sprawdź czy masz roota - np. programem z market play "Root Checker".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Tak - telefon nie został odblokowany.

Sprawdź czy masz roota - np. programem z market play "Root Checker".

Sprawdziłem i faktycznie nie jest "zrootowany". W takim razie co teraz powinienem zrobić, bo z tego co zrozumiałem po zrobieniu wszystkiego tak w tutorialu, który jest umieszczony na forum powinienem mieć całkowicie odblokowany telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sprobuj raz jeszcze rootowac w/g tutka tylko pratrz dokladnie na wyskakujace komunikaty :)

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Próbowałem kilka razy, pojawia mi się komunikat z revolutionary, że telefon jest już S-OFF, następnie pytanie czy chce coś ściągnąć nie pamiętam nazwy, ściąga mi to albo i nie bo próbowałem obu opcji pojawia się napis "success" i okienko znika. Na telefonie zaś biały ekran z opcjami, gdzie zawsze wybieram "reboot". Telefon się restartuje i po sprawdzeniu programem, który poleciłeś cały czas jest informacja, że nie jest zrootowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciężka sprawa - ja nie rootowałem wildfire. Noże spróbuj nażędzia typu Super One Click.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety w 99,9% przypadków używa się rom managera a nie będę się rozpisywać jak działa bo w necie jest z tysiąc tutków - mo ty dla nas napiszesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności