Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Young GT-S6310][Odin] Przypadkowe odłączenie usb podczas instalacji


kubus80

Pytanie

otuż chciałem zamienic brandowany przez plusa soft na niebrandowany. postepowałem zgodnie z pewna instrukcja. lecz przypadkowo zachaczyłem o usb w czasie procesu podłaczyłem go spowrotemszybko liczac ze nic sie nie stanie. niestety ekran był czarny a po chwili zrobił sie taki / zdjecie

 

moje pytanie : co mam zrobic ? czy da sie to uratowac ? chciałbym wgrac niebrandowany soft pl ;c jak to zrobic ?

 

ps. zapomniałem dodac ze nie reaguje na  VOLUME DOWN + HOME a następnie przytrzymaj trzeci - POWER

     

ps2 . przepraszam psize to w pospiechu i panice :o:P  model telefonu Samsung GT-S6310  robiłem tamto odinem 3 jak czegos nie do powiedizałem prosze mi wypomniec a sie poprawie

post-26989-0-77311700-1407444492.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

tzn co dokładniej zrobic ? zainstalowałem juz kies ( ten zwykły nie kies3 bo mój sie zalicza do tych starszych prawda ? ) z oficialnej strony samsunga

 

ps. spróbowałem robicodzyskiwanie ukąłdu  ale w tym okienku telefony wymagajace odzyskiwania awaryjnego nie ma nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności