Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[LG L9] Problem z uruchomieniem


xgregu

Pytanie

Witam.
Mam nietypowy problem ze swoim LG L9.
Mianowicie temat wygląda tak:
Chciałem przekazać telefon dla innej osoby, więc standardowo "Przywracanie do ustawień fabrycznych", pozornie wszystko poszło ok.

Telefon uruchamia się, wita mnie kreator uruchamiania...
Dodaje konto google, wszystko standardowo akceptuje, po czym LG prosi mnie abym dodał kolejne konto. Anulacje nic nie pomagają... mogę tylko dodać kolejne konto, po dodaniu następnego dalej to samo.

Jak próbuje dodać konto takie jak już dodałem to LG informuje mnie że takie konto już istnieje.

Telefon miał root'a.
Próbowałem już hard resetów. Nic nie pomaga.

Mógłbym prosić o jakieś pomysły?
Nigdzie nie napotkałem problemu taki jak mój.

Pozdrawiam
Gregu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Restart do fabrycznych root-a też nie ususnie, bo staje on się integralną jego częścią.

I myśle, iz on tu zrobił takie spustoszenie.

Pro po, to będziesz musiał wgrać soft od nowa.

Pokombinuj w LG Suite.,.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem ten sam problem wystarczyło nie dodawać wifi i nie włączać transferu danych podczas konfiguracji. Tak żeby nie było internetu i udało mi się. I tak później sobie zainstalowałem CyanogenMod i tam już normalnie przeszedłem przez proces konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witajcie! 

Potrzebuje pomocy co do mojego LG l9. Ostatnio normalnie z niego korzystałem po czym zablokowałem i włożyłem do kieszeni w 100% sprawnego. Po jakimś czasie chce sprawdzić godzinę a on nie reaguje tak jakby się wyłączył, bateria była naładowana ale na nic nie reagował nie włączał się nawet po wyjęciu i ponownym włożeniu baterii. Po powrocie do domu podłączyłem go do laptopa ale ani z laptopem ani z telefonem nic sie nie działo ani się nic nie pojawiało. Dodam że nawet jak podłączę go do ładowarki to nawet się nie pokazuje zę sie ładuje. Nie wiem co sie dzieje i co z tym można zrobić, nie znam sie poprostu. Z tego co czytałem troche na innym forum to prawdopodobnie to płyta główna mogła się spalić ale czy to możliwe? i czy da się to wymienić? a jesli tak to jaka była by cena orientacyjna?

 

Z góry dziękuję za pomoc! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności